İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Müteahhitlere yönelik Bilgilendirme toplantısı
Müteahhitlere yönelik Bilgilendirme toplantısı

‘Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması hakkında Yönetmelik’ Bilgilendirme Toplantısı yapılacak. Soma Ticaret ve Sanayi Odası ve Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak Müteahhitlere yönelik bilgilendirme toplantısı yapılacak. Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada ‘2 Mart 2019 tarih ve 30702 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Yapı Müteahhitlerinin […]

‘Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması hakkında Yönetmelik’ Bilgilendirme Toplantısı yapılacak.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası ve Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak Müteahhitlere yönelik bilgilendirme toplantısı yapılacak.
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada ‘2 Mart 2019 tarih ve 30702 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması Hakkında Yönetmelik ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizi ilgilendiren gelişmeler ortaya çıkmıştır. Söz konusu gelişmelerin üyelerimize aktarılması amacıyla Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Yetkilerinin katılımıyla bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm üyelerimiz davetlidir’denildi.
Toplantının Konusu: Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması
Tarih- Saat: 26 Kasım 2019, Salı – 14.00
Yer: Soma Belediyesi Meclis Toplantı Odası olarak belirtildi.
The post Müteahhitlere yönelik Bilgilendirme toplantısı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz