İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

MYO’da “21. Yüzyıl Becerileri” İsimli Eğitim Düzenlendi
MYO’da “21. Yüzyıl Becerileri” İsimli Eğitim Düzenlendi

PersonaTR firma yetkilisi Sayın Berke Funda tarafından Yüksekokulumuzda “21. Yüzyil Becerileri” İsimli eğitim programı düzenlendi. Özellikle iş hayatına atılacak olan ikinci Sınıfların ilgi gösterdiği İki Gün süren eğitimlerin birinci gününde; Üniversite yaşantılarında gösterdikleri çaba, harcadıkları zamanı geri alabilmek, İş yaşantılarında istedikleri alanlarda istedikleri pozisyonda çalışabilmek, İş yaşantısına atılırken diğer rakiplerinden daha önde olmak, Sahip oldukları […]

PersonaTR firma yetkilisi Sayın Berke Funda tarafından Yüksekokulumuzda “21. Yüzyil Becerileri” İsimli eğitim programı düzenlendi.
Özellikle iş hayatına atılacak olan ikinci Sınıfların ilgi gösterdiği İki Gün süren eğitimlerin birinci gününde; Üniversite yaşantılarında gösterdikleri çaba, harcadıkları zamanı geri alabilmek, İş yaşantılarında istedikleri alanlarda istedikleri pozisyonda çalışabilmek, İş yaşantısına atılırken diğer rakiplerinden daha önde olmak, Sahip oldukları özellikler ve kendilerine yaptıkları yatırımlarla aynı mezunlar arasında öne geçebilmek için neler yapılması gerektiği konularında ve Hayatınıza yön verecek iş görüşmeleri öncesi neler yapmalısınız? iş görüşmesi için Nasıl bir CV hazırlamalısınız? İş görüşmesi sırasında ve sonunda nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Nelerden kaçınmalı? Neleri ön plana çıkarmalısınız? Nasıl giyinmelisiniz? Soruları üzerine değinildi.
Eğitimlerin ikinci gününde; iş hayatında iletişimin rolü, motivasyon teknikleri ve önemine değinilerek uygulamaları gerçekleştirildi. Sonrasında kurum içerisinde kurumsallaşma adımlarının atılmasında süreç yönetimi ve kalite yönetiminin temel unsurları aktarıldı. Özellikle iş Sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencileri için OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve Kalite Yönetim Sistemi arasındaki benzerliklere değinildi. Program sonunda yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Fırat Tekin tarafından Berke Funda’ya teşekkür edildi.
The post MYO’da “21. Yüzyıl Becerileri” İsimli Eğitim Düzenlendi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz