İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Öğrencileri İlk Yeraltı Deneyimini Soma MYO’da Yaşadı
Öğrencileri İlk Yeraltı Deneyimini Soma MYO’da Yaşadı

Soma Merkezi Teknik Ve Anadolu Lisesi Maden Bölümü Öğrencileri İlk Yeraltı Deneyimini Soma Myo Yeraltı Eğitim Ocağında Yaşadılar Soma Merkezi Teknik Ve Anadolu Lisesi Maden Bölümü Öğrencileri ve öğretmenleri ilk yeraltı madencilik deneyimini Soma MYO yeraltı eğitim ocağında yaşadılar. Derslerinde madencilik ve linyit kömürü hakkında görmüş oldukları teorik bilgileri Soma MYO Yeraltı Eğitim Ocağını gezerek […]

Soma Merkezi Teknik Ve Anadolu Lisesi Maden Bölümü Öğrencileri İlk Yeraltı Deneyimini Soma Myo Yeraltı Eğitim Ocağında Yaşadılar

Soma Merkezi Teknik Ve Anadolu Lisesi Maden Bölümü Öğrencileri ve öğretmenleri ilk yeraltı madencilik deneyimini Soma MYO yeraltı eğitim ocağında yaşadılar. Derslerinde madencilik ve linyit kömürü hakkında görmüş oldukları teorik bilgileri Soma MYO Yeraltı Eğitim Ocağını gezerek pratik bilgiler ile karşılaştırma imkânı buldular.
Liseden itibaren madencilik konusunda eğitim alacak olan maden programı öğrencilerine, teknik eğitim gezisi kapsamında öncelikle eğitim salonunda Yüksekokul Müdür Yrd. Öğr. Görevlisi Fırat TEKİN tarafından yüksekokul, yeraltı eğitim ocağı ve Yeraltı madenciliğinde üretim yöntemleri hakkında gerekli bilgiler verildi. Sonrasında öğrenciler ilk yeraltı deneyimlerini Soma MYO Yeraltı Eğitim Ocağını gezerek gerçekleştirdiler.
Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda, Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri, Soma Meslek Yüksekokulu’nu öğrencilerine tanıtmaktan ve kendilerine gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdi.
The post Öğrencileri İlk Yeraltı Deneyimini Soma MYO’da Yaşadı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz