İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Öğretmenler Eğitimde
Öğretmenler Eğitimde

Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Can, Naciye Evren İlkokulu’nda gerçekleştirilen ‘Etkili sınıf Yönetimi’ kursuna katıldı. Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ara tatilde Hizmet içi eğitim olan ‘Etkili Sınıf Yönetimi Kursu’ Naciye Evren İlkokulu’nda 18 Kaısm 22 Kasım tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 15 öğretmenin katıldığı eğitimleri yerinde inceleyen Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil […]

Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Can, Naciye Evren İlkokulu’nda gerçekleştirilen ‘Etkili sınıf Yönetimi’ kursuna katıldı.

Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ara tatilde Hizmet içi eğitim olan ‘Etkili Sınıf Yönetimi Kursu’ Naciye Evren İlkokulu’nda 18 Kaısm 22 Kasım tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 15 öğretmenin katıldığı eğitimleri yerinde inceleyen Soma İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Can ve Şube Müdürü Ahmet Açar, Naciye Evren İlkokulunda yapılan Okul Aile İşbirliği Geliştirme Programı Eğitimi Kursunu ziyaret etti. Yapılan etkinlikleri yerinde izleyerek öğretmenlere başarılar dileyen Milli Eğitim Müdürü Halil Can ‘Öğretmenliğin en zor yanı sınıfı amacına uygun yönetmektir. Öğrenmenin gerçekleştiği, öğretmenin ve öğrencilerin keyif aldıkları sınıflar iyi yönetiliyor demektir. Sınıf yönetiminde başarılı olmak için izlenmesi gereken adımlar ve göz önünde bulundurulması gereken belirli ilkeler vardır. Öğretmenlik sürekli öğrenme gerektiren bir meslektir. Öğretmen arkadaşlarımızda bu tür eğitimler ile kendilerini sürekli yeniliyorlar. Kendilerini tebrik ediyorum’dedi.
The post Öğretmenler Eğitimde appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz