İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Ömer’e Umut ol
Ömer’e Umut ol

Lösemi tanısıyla İzmir’de yatmakta olan Ömer Deveci, Soma halkından destek bekliyor. 8 ay önce Mühendislik Fakültesinde öğrenciyken Lösemi tanısı ile İzmir’de hastanede yatan 25 yaşındaki Ömer Deveci için Soma halkı seferber oldu. Bugün 11.00 ile 17.00 arasında Cengiz Topel Meydanında 3 tüp kan vererek hem Ömer Deveci’ye hemde kök hücre nakli bekleyen hastalara umut olabilirsiniz. […]

Lösemi tanısıyla İzmir’de yatmakta olan Ömer Deveci, Soma halkından destek bekliyor.

8 ay önce Mühendislik Fakültesinde öğrenciyken Lösemi tanısı ile İzmir’de hastanede yatan 25 yaşındaki Ömer Deveci için Soma halkı seferber oldu. Bugün 11.00 ile 17.00 arasında Cengiz Topel Meydanında 3 tüp kan vererek hem Ömer Deveci’ye hemde kök hücre nakli bekleyen hastalara umut olabilirsiniz.
Donör olmak isteyen herkes, Hayata ve Ömer’e umut olmak için Cengiz Topel Meydanında buluşacak.
Soma halkından umut olmalarını isteyen Ömer Deveci ’25 Yaşındayım. 8 ay önce Mühendislik Fakültesinde öğrenci iken şimdi İzmir’de hastanede lösemi tanısı ile yatmaktayım. İyileşebilmem için ‘Kök Hücre Nakli’ olmam gerekiyor.
Kızılay’a vereceğiniz kök hücre örnekleriyle hem bana hemde benim gibi kök hücre nakli bekleyen arkadaşlarımıza hayat verebilirsiniz. Belki de tek umudumuz sizsiniz. 18 Aralık Çarşamba günü 11.00 ile 17.00 saatleri arasında Cengiz Topel Meydanında konuçlanacak Kızılay aracına 3 tüp kan vererek bizlere hayat olabilirsinizç Kök hücre verebilmek için kan grubunun bir önemi yoktur.Yardımcı olan ve olacak herkese şimdiden çok teşekkürler. Allah razı olsun. Allah tüm hastalara şifa versin inşallah” dedi.
The post Ömer’e Umut ol appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz