İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Onlar yine yürüdü
Onlar yine yürüdü

Soma Doğa Sporları Kulübü üyeleri hafta sonu Göktaş, Yağcıllı arasında yürüyüşünü yine başarı ile tamamladı. Yağcıllı Su çıktı mesire alanında bulunan sokak hayvanlarını doyurmayı ihmal etmeyen Sodoslular tam not aldı. Soma Doğa Sporları Kulübü üyeleri hafta sonu Göktaş, Yağcıllı arasında yürüyüşünü yine başarı ile tamamladı. Su çıktı ve peri bacalarını da yürüyüşe ekleyen SODOS’lular 10 […]

Soma Doğa Sporları Kulübü üyeleri hafta sonu Göktaş, Yağcıllı arasında yürüyüşünü yine başarı ile tamamladı. Yağcıllı Su çıktı mesire alanında bulunan sokak hayvanlarını doyurmayı ihmal etmeyen Sodoslular tam not aldı.
Soma Doğa Sporları Kulübü üyeleri hafta sonu Göktaş, Yağcıllı arasında yürüyüşünü yine başarı ile tamamladı. Su çıktı ve peri bacalarını da yürüyüşe ekleyen SODOS’lular 10 km.lik kolay bir parkur gerçekleştirdi. Göktaş mahallesinde taze sütler eşliğinde kahvaltısını yapan Sodoslular Su çıktı’da öğle yemeğini yedi. Saat:14.00 civarlarında Soma’ya dönen Sodoslular ‘Ve yine muhteşem bir pazar gününün sonuna geldik. Çok güzel havada miss gibi toprak kokusu var. Göktaş köyünde sporcularımıza süprizimiz köy kahvesinde muhtarımız ve köyün gençleri sobayı yakmış, taze sağılmış inek sütünü kaynamış on numara bir kahvaltıyla güne başlamak gibisi yok. Hava şansımıza yine çok güzel rotamız Göktaş köyünden Yağcıllı Su Çıktı, Üç adamlar Peri bacaları turu yürüyüşümüz bitiyor ve Su cıktı mesire alanında sucukla ateşte ve mutlu son. Tabiki sokak hayvanlarını unutmuyoruz. Artık kış geldi ve yazın dolup taşan mesire yerlerinde kalan sokak hayvanları yalnız kalmış. Onların karınlarını doyurmadan bu eğlenceli yürüyüş sona eremezdi’ dediler.
The post Onlar yine yürüdü appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz