İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Oryantiring’de Necip Fazıl Farkı
Oryantiring’de Necip Fazıl Farkı

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu öğrencileri Oryantiring 14 Yaş altı İl Birinciliği yarışmasında 170 sporcu arasından İl ikincisi olarak döndü. Akhisar Gölet Mesire Alanında düzenlenen 170 sporcunun katıldığı Oryantiring 14 Yaş Altı İl Birinciliği yarışında ilçemizi temsil eden Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Oryantiring Takımı sporcuları; İREMSU İNANÖZ, UMUT BOZBAY, M. KADİR TAŞKIRAN, MUHİTTİN ARSLAN ve BEREN […]

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu öğrencileri Oryantiring 14 Yaş altı İl Birinciliği yarışmasında 170 sporcu arasından İl ikincisi olarak döndü.

Akhisar Gölet Mesire Alanında düzenlenen 170 sporcunun katıldığı Oryantiring 14 Yaş Altı İl Birinciliği yarışında ilçemizi temsil eden Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Oryantiring Takımı sporcuları; İREMSU İNANÖZ, UMUT BOZBAY, M. KADİR TAŞKIRAN, MUHİTTİN ARSLAN ve BEREN EVDEĞİŞ,
İlk kez yarıştıkları parkurda soğuk havaya rağmen güzel bir mücadele sergileyerek geleneği bozmadılar ve okullarına dereceyle döndüler.
Umut Bozbay E12 kategorisinde İl İkincisi, Beren Evdeğiş K14 kategorisinde İl İkincisi oldu.
2014 yılından itibaren Manisa’da ve farklı illerde elde ettikleri başarılarla adından söz ettiren Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Oryantiring Takımı antrenörleri ve aynı zamanda Oryantiring Hakemi olan Turgay ÇAMYARAN ve Cumhur TOKA; Soğuk havaya rağmen parkuru tamamlayarak derece alan Öğrencilerini, velilerini kutladıklarını, destekleri için Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek MERT’e Okul Müdürü Eren SARAÇ’a Türkiye Oryantiring Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Özgür MORBEL’e, Kurul üyesi Fehmi YAMAN ve Oryantiring İl temsilcisi Figen TARAN’a teşekkür ettiklerini sözlerine eklediler.
The post Oryantiring’de Necip Fazıl Farkı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz