İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Özel düğünde özel gösteri
Özel düğünde özel gösteri

Hak-İş Hizmet-İş Sendikası Kurucu Genel Başkanı Hüseyin Tanrıverdi’nin Oğlunun düğününde Soma Belediyesi Halk Oyunları Ekibi gösterileri ile büyük beğeni topladı. Hizmet İş Sendikası Kurucu Genel Başkanı 22-23-24. dönem Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Oğlu Ömer Faruk Tanrıverdi’yi evlendirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Ömer Faruk Tanrıverdi ve Betül Poyraz çiftinin nikah töreni için […]

Hak-İş Hizmet-İş Sendikası Kurucu Genel Başkanı Hüseyin Tanrıverdi’nin Oğlunun düğününde Soma Belediyesi Halk Oyunları Ekibi gösterileri ile büyük beğeni topladı.
Hizmet İş Sendikası Kurucu Genel Başkanı 22-23-24. dönem Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Oğlu Ömer Faruk Tanrıverdi’yi evlendirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Ömer Faruk Tanrıverdi ve Betül Poyraz çiftinin nikah töreni için Bilkent Otel’e geldi. Ankara’da Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılan düğüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra balkanlar, milletvekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. Manisa’dan da çok sayıda davetli düğünde hazır bulundu. Ömer Faruk Tanrıverdi ve Betül Poyraz çiftine evlilik cüzdanlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi.
Soma Belediyesi Halk Oyunları ekibi de düğünde sergilediği muhteşem gösteri ile yine büyük alkış aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Halk Oyunları Eğitmeni Ahmet Sis ile bir araya gelerek tebrik etti.
The post Özel düğünde özel gösteri appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz