İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Prematüre Bebekler Günü
Prematüre  Bebekler Günü

Soma Özel Medigün Hastanesinde 17 Kasım Dünya Prematüre Günü Etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, sağlık personeli, hastane yönetimi, prematüre bebeklerin aileleri yoğun ilgi gösterdi. 17 Kasım Prematüre bebekler günü nedeni ile Soma Özel Medigün Hastanesinde hayata merhaba diyen Prematüre bebekler ve Ailelerinin katılımı ile program düzenlendi. Kutlama Programına Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Emre Selvi, Çocuk Sağlığı […]

Soma Özel Medigün Hastanesinde 17 Kasım Dünya Prematüre Günü Etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, sağlık personeli, hastane yönetimi, prematüre bebeklerin aileleri yoğun ilgi gösterdi.

17 Kasım Prematüre bebekler günü nedeni ile Soma Özel Medigün Hastanesinde hayata merhaba diyen Prematüre bebekler ve Ailelerinin katılımı ile program düzenlendi.
Kutlama Programına Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Emre Selvi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Özlem Çakıcı, Baş hemşire Fatma Kurt ve Yeni doğan yoğun bakım çalışanları, Soma Özel Medigün Hastanesinde hayata erken adım atan prematüre bebekler ve aileleri katıldı. Pasta kesimi ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından program sona erdi.
The post Prematüre Bebekler Günü appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz