İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Prestij caddesi olacak
Prestij caddesi olacak

Belediye Başkanı Ali Tulup, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile yapılan görüşmeler sonucunda Adnan Menderes Caddesinin prestij caddesi olarak düzenleneceğini söyledi. Adnan Menderes Caddesinde yaşanan sıkıntıların farkında olduklarını ve çok geç kalındığını ifade eden Belediye Başkanı Ali Tulup, Caddenin Büyükşehir tarafından Prestij Caddesi haline dönüştürüleceğini belirtti. Belediye Başkanı Ali Tulup tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi; […]

Belediye Başkanı Ali Tulup, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile yapılan görüşmeler sonucunda Adnan Menderes Caddesinin prestij caddesi olarak düzenleneceğini söyledi.

Adnan Menderes Caddesinde yaşanan sıkıntıların farkında olduklarını ve çok geç kalındığını ifade eden Belediye Başkanı Ali Tulup, Caddenin Büyükşehir tarafından Prestij Caddesi haline dönüştürüleceğini belirtti.
Belediye Başkanı Ali Tulup tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi;
‘Adnan Menderes Caddesi ile ilgili Büyükşehir Belediyesi ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda sıcak su hattının geçmiş olması dolayısı ile orada meydana gelen arıza sebebi ile yol tekrar kazıldı. Toprağın oturması ve Sıcak su borularında tekrar çatlakların olmaması için 1 seneden fazla açık tutuldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Bey ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde bu yolun sıkıntılı olduğunu yazın tozdan geçilmediğini kışın da çok çamur olduğunu ifade ettik. Bu yolun yapımına başlanacağını ifade ettiler ancak bu yolun prestij caddesi olarak yapılmasını arzu ettiklerini bu nedenle bir iki bölgede terklerin olmasın gerektiğini belirttiler. Bu yol üzerinde vatandaşlarımız ile izin belgesi alınması için çalışmalar başlatıldı. Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Ekşi ve Büyükşehir Belediyesi yol yapım daire başkanı Kurtuluş bey ile görüşüldü. İzinlerin bir kısmı alındı. Kurtuluş bey ile görüşmeler neticesinde ekiplerin kısa süre içinde Alaşehir’den Soma’ya geleceğini öğrendik. Bize ifade edilen bu şekildedir. Adnan Menderes Caddesi Prestij caddesi olarak düzenlenecek. Bizde bu yolu trafiğe kapattığımızı söyledik. Bu caddenin önemini kendilerine ilettik. Bizde bunun takipçisi olacağız. Bu caddenin bir an önce yapılması için el birliği ile çalışacağız.’dedi.
The post Prestij caddesi olacak appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz