İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Proje hayata geçti
Proje hayata geçti

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu ‘ Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın’ etkinliği başlattı. Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun başlatmış olduğu Sosyal Sorumluluk Projesi “Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın” dün itibariyle halka açıldı. “Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın” başlığı ile çocuk,yetişkin, genç demeden iyi durumdaki tüm kıyafetlerimizi Soma Ticaret ve Sanayi Odası hizmet […]

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu ‘ Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın’ etkinliği başlattı.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun başlatmış olduğu Sosyal Sorumluluk Projesi “Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın” dün itibariyle halka açıldı.
“Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın” başlığı ile çocuk,yetişkin, genç demeden iyi durumdaki tüm kıyafetlerimizi Soma Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında toplayarak, Soma Beşyol mevkiinde yer alan Dolabında Durmasın Sokakları Isıtsın pankartının altına kıyafetler asıldı.
İhtiyaç sahibi çocuk, genç, yetişkin vs. ücretsiz olarak kışlık kıyafetleri buradan temin edebilecekler.
Kıyafetler Soma Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında toplanmaya devam ederek, Soma TSO Kadın Girişimciler kurulu üyeleri tarafından beşyolda yer alan kıyafetler sürekli kontrol edilerek düzenlemeleri yapılacaktır.
Sende dolabında iyi durumda olan, giymediğin kıyafetlerini getir, ihtiyacı olan giysin…
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, “Kış aylarının soğuk geçtiğini ve Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Soma’da da ihtiyaç sahibi insanların bulunduğunu söyledi. Bizler de ihtiyacı olan, ulaşamadığımız kişi ve kişilere böylelikle ulaşmış olacağız. Kadın Girişimciler Kurulu’muzun başlatmış olduğu bu projeye desteklerinizi bekliyoruz. “dedi.
The post Proje hayata geçti appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz