İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Radyoloji günü
Radyoloji günü

Soma Devlet Hastanesinde Dünya Radyoloji günü kutlandı. 8 Kasım ”Dünya Radyoloji ”Günü Soma Devlet Hastanesinde Radyoloji Ünitesi’nde görev yapan hekimlerin, tekniker, teknisyen ve de hemşirelerin katılımıyla kutlandı. Dünya Radyoloji Günü münasebetiyle ekip olarak pasta kesilirken, radyoloji ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edildi. Başhekim Çağlayan konuşmasında, 8 Kasım Dünya Radyoloji Günü nedeniyle Soma Devlet Hastanesi çalışanlarıyla […]

Soma Devlet Hastanesinde Dünya Radyoloji günü kutlandı.
8 Kasım ”Dünya Radyoloji ”Günü Soma Devlet Hastanesinde Radyoloji Ünitesi’nde görev yapan hekimlerin, tekniker, teknisyen ve de hemşirelerin katılımıyla kutlandı. Dünya Radyoloji Günü münasebetiyle ekip olarak pasta kesilirken, radyoloji ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edildi.
Başhekim Çağlayan konuşmasında, 8 Kasım Dünya Radyoloji Günü nedeniyle Soma Devlet Hastanesi çalışanlarıyla güzel bir etkinlik gerçekleştirildiğini söyledi. Başhekim Uzm.Dr.Ali Osman Çağlayan ”Bugün bundan 123 yıl önce 8 Kasım 1895 tarihinde Alman fizikçi Prof.Dr.Wilhelm Conrad ROENTGEN x-ışınlarını keşfettiği insanlığın hizmetine sunduğu çok anlamlı bir gün olduğunu söyleyerek 8 Kasım Dünya Radyoloji Gününü kutluyorum”dedi.
The post Radyoloji günü appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz