İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Salonlar Yaza hazırlanıyor
Salonlar Yaza hazırlanıyor

Kış mevsiminde düğünlerin azalması ile birlikte Soma Belediyesi tarafından düğün salonlarında bakım ve onarım çalışmaları yapılmaya başladı. Soma Belediyesi tarafından İstasyon ve Zafer Mahallesi’nde bulunan düğün salonu bakım ve onarıma alındı. Yapılan açıklamada, vatandaşlara daha temiz ve konforlu salonlarda hizmet vermek için çalışma başlatan Soma Belediyesi, ilçe genelindeki düğün salonlarında genel bakım ve onarımını sürdürdüğü […]

Kış mevsiminde düğünlerin azalması ile birlikte Soma Belediyesi tarafından düğün salonlarında bakım ve onarım çalışmaları yapılmaya başladı.

Soma Belediyesi tarafından İstasyon ve Zafer Mahallesi’nde bulunan düğün salonu bakım ve onarıma alındı.

Yapılan açıklamada, vatandaşlara daha temiz ve konforlu salonlarda hizmet vermek için çalışma başlatan Soma Belediyesi, ilçe genelindeki düğün salonlarında genel bakım ve onarımını sürdürdüğü bildirildi.
Açıklamaya göre, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında İstasyon ve Zafer Mahallesinde bulunan düğün salonunun bakım ve onarıma alındığı, düğün salonunun alçı tamirat ve boyama çalışmasının başladığı ayrıca iç cephesinde de gerekli görülen tadilatların yapıldığı belirtildi.
Yeni evlenecek olan çiftlerin hayatlarındaki en güzel günlerini ve en güzel saatlerini düğün salonlarında geçirdiklerini ifade eden Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, “Belirlenen program dahilinde belediyemize ait olan tüm binalarımızda bakım ve onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yoğun talep gören İstasyon ve Zafer mahallemizdeki düğün salonumuzda da gerekli tüm tadilatlar yapılarak yeniliyoruz. Salonumuz güzel günlere en temiz haliyle şahitlik etmeye devam edecek” dedi.
The post Salonlar Yaza hazırlanıyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz