İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Siz gönlü kocaman bir ailesiniz’
‘Siz gönlü  kocaman bir ailesiniz’

Murat Ertuç Ailesinin katkıları ile bir düğün daha başarı ile organize edildi. Somalılar tarafından sevilen ve Sosyal projelerde adı ön planda geçen Murat Ertuç Halkın ve esnafların katkıları ile bir düğünü daha başarı ile organize ederek gönüllerde taht kurdu. Gelinlik, Damatlık, Fotoğrafçı, Düğün Pastası, Kuaförü, Gelin arabası, Düğün Salonu derken her bir detay ayrı ayrı […]

Murat Ertuç Ailesinin katkıları ile bir düğün daha başarı ile organize edildi.

Somalılar tarafından sevilen ve Sosyal projelerde adı ön planda geçen Murat Ertuç Halkın ve esnafların katkıları ile bir düğünü daha başarı ile organize ederek gönüllerde taht kurdu. Gelinlik, Damatlık, Fotoğrafçı, Düğün Pastası, Kuaförü, Gelin arabası, Düğün Salonu derken her bir detay ayrı ayrı hesaplanarak Soma halkının ve esnafların katkıları ile tamamlandı. Düğün eğlencesi ise Avdan yolu üzerinde bulunan Kokoreççi Murat Usta’da yapıldı. Gelin ve damadın yüzüklerini de takan Murat Gök, Düğüne de ev sahipliği yaptı.
Murat Ertuç, Düğünde ve emeği geçen ve yardımcı olarak destek olan herkese teşekkür etti. Ertuç ‘ Özellikle ayağının tozuyla düğüne gelen mutluluğumuza ortak olarak paylaşan yanımızda olan tüm takipçilerimize ve esnaflarımıza ayrıca teşekkür ederim. Biz kocaman bir aileyiz. İyi ki varsınız’dedi.
The post ‘Siz gönlü kocaman bir ailesiniz’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz