İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Sodos Ata’nın izinde
Sodos Ata’nın izinde

Soma Doğa Sporları Kulübü hafta sonu çok anlamlı bir etkinliğin öncülüğünü gerçekleştirdi. Soma Doğa Sporları Kulübü hafta sonu anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. Sodos öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlikte Anıtkabir ziyareti yapıldı. Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu tarafından yapılan açıklamada ‘Kulübümüzle Anıtkabir ziyaretimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Çok anlamlı bir etkinliğe imza attığımıza inanıyoruz. Ölmeden dünya gözüyle gençlerimize […]

Soma Doğa Sporları Kulübü hafta sonu çok anlamlı bir etkinliğin öncülüğünü gerçekleştirdi.

Soma Doğa Sporları Kulübü hafta sonu anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. Sodos öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlikte Anıtkabir ziyareti yapıldı.
Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu tarafından yapılan açıklamada ‘Kulübümüzle Anıtkabir ziyaretimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Çok anlamlı bir etkinliğe imza attığımıza inanıyoruz. Ölmeden dünya gözüyle gençlerimize ve sporcularımıza Cumhuriyetimizin Kurucusu Atamızı kabri huzurunda ziyaret edip dualarımızı . Eski meclis kapalı olduğu için gidemedik ama etnografya müzesi, ulucanlar cezaevi müzesi, Kocatepe camii, Kızılay meydanını görme fırsatını bulduk. Bizi sosyal medya üzerinden veya haberlerden takip etmek yerine bize katılın. Cumhuriyetimiz için kan döken tüm şehitlerimizin ruhları şaad olsun. Atam izindeyiz’dedi.
The post Sodos Ata’nın izinde appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz