İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

SODOS’tan Sitem
SODOS’tan  Sitem

Soma Doğa Sporları Kulübü, Dünya Yürüyüş Günü etkinliğine hiçbir spor kulübünün çağırılmamasına tepki gösterdi. İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Sağlık için Hareket et’ etkinliğine hiçbir spor kulübünün davet edilmemesi nedeni ile sitemlerini ileten Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu ‘Somamızda çeşitli branşlarda bir çok spor kulübü bulunuyor. İlçe Sağlık Müdürlüğünün bu tür bir yürüyüş […]

Soma Doğa Sporları Kulübü, Dünya Yürüyüş Günü etkinliğine hiçbir spor kulübünün çağırılmamasına tepki gösterdi.
İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Sağlık için Hareket et’ etkinliğine hiçbir spor kulübünün davet edilmemesi nedeni ile sitemlerini ileten Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu ‘Somamızda çeşitli branşlarda bir çok spor kulübü bulunuyor.
İlçe Sağlık Müdürlüğünün bu tür bir yürüyüş etkinliğinde hiç bir kulübü haberdar olmaması bir o kadar üzücü. Sağlıklı yaşam için, kalbiniz için yürüyün sloganıyla her Pazar hiçbir menfaat gözetmeksizin Soma ve çevre ilçelerden gelen vatandaşlarımızı doğa yürüyüşünde buluşturuyoruz. Ancak Dünya Yürüyüş Gününde sadece İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Devlet Hastanesi çalışanları Beşyol mevkiinden başlayarak Cengiz Topel Meydanına kadar yapılan yürüyüşü uygun bulmuyoruz. Böyle bir yürüyüşü organize eden İlçe Sağlık Müdürlüğüne sesleniyorum. Sağlık için hareket ediyorsak hep birlikte hareket etmenin daha anlamlı olacağına inanıyorum. Dünya Yürüyüş Gününde böyle bir etkinlik düzenlerken herkese haber verilmesi gerektiğini savunuyor, böyle sessiz sedasız yapılan yürüyüş ile günün geçiştirildiğini düşünüyorum. Sadece Dünya Yürüyüş gününde yürümek ve diğer günlerde evde oturarak sağlıklı kalamayız. Sağlıklı yaşam için el ele vererek hep birlikte yürümeliyiz’dedi.
The post SODOS’tan Sitem appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz