İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma Adnan Menderes Caddesi’nde Altyapı Çalışmaları Başlayacak
Soma Adnan Menderes Caddesi’nde Altyapı Çalışmaları Başlayacak

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçe merkezinde yer alan Adnan Menderes Caddesi’nde yürütülecek olan kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeme çalışması için yüklenici firmaya yer teslimini gerçekleştirdi. Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı eksikliklerini gidermek için yoğun mesaisine devam ediyor. Bu kapsamda, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Soma ilçe merkezinde […]

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçe merkezinde yer alan Adnan Menderes Caddesi’nde yürütülecek olan kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeme çalışması için yüklenici firmaya yer teslimini gerçekleştirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı eksikliklerini gidermek için yoğun mesaisine devam ediyor. Bu kapsamda, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Soma ilçe merkezinde yer alan Adnan Menderes Caddesi’nde gerçekleştirilecek olan altyapı çalışması öncesinde yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. Sahada Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden Kemal Özveren, teknik personel ve yüklenici firma temsilcileri ile proje incelendi. Caddeye 2 kilometre kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşenecek. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından ise caddede Büyükşehir Belediyesi tarafından üstyapı çalışması yapılacak. Prestij caddesi olarak dizayn edilecek olan cadde Soma’nın güzelliğine güzellik katacak.
“İlimize değer katmaya devam edeceğiz”
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, “Büyükşehir Belediyemizin il genelinde yürütmüş olduğu prestij caddeleri işlerinden önce idare olarak altyapıları sağlıklı hale getiriyoruz. Bu kapsamda, Soma Adnan Menderes Caddesi’nde de yapacağımız altyapı çalışması için yüklenici firmaya yer teslimini yaptık. Çalışmalar kısa süre içerisinde başlayacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda ilimize değer katacak projelerimize devam edeceğiz” dedi.
The post Soma Adnan Menderes Caddesi’nde Altyapı Çalışmaları Başlayacak appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz