İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma AİHL,Yemen’e 7 bin TL bağışladı
Soma AİHL,Yemen’e 7 bin TL bağışladı

Soma Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından kermesten toplanan 7 bin TL. Yemen için Türk Kızılayı Soma Şubesine makbuz karşılığı teslim edildi. Soma Fen ve Sosyal Bilimler Proje İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından toplanan yaklaşık 7 bin TL Okul Müdürü Mehmet Akif Uzunoğlu tarafından Türk Kızılayı Soma Şube Başkanı Aziz Günal’a makbuz karşılığı teslim edildi. […]

Soma Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından kermesten toplanan 7 bin TL. Yemen için Türk Kızılayı Soma Şubesine makbuz karşılığı teslim edildi.
Soma Fen ve Sosyal Bilimler Proje İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından toplanan yaklaşık 7 bin TL Okul Müdürü Mehmet Akif Uzunoğlu tarafından Türk Kızılayı Soma Şube Başkanı Aziz Günal’a makbuz karşılığı teslim edildi. Kızılay Şube Başkanı Aziz Günal ‘7.213.05 TL Soma Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından toplanan Yemen’e yardım Türk Kızılayı Soma şubesine teslim edilmiştir. Müslüman Yemen halkı adına teşekkürlerimizi sunuyoruz’dedi.
Okul Müdürü Mehmet Akif Uzunoğlu ‘Öğrencilerimiz Yemen için tek yürek oldu. Okulumuz sosyal yardımlaşma kulübü öncülüğünde tüm öğrencilerimizin katılımı ile kermes düzenlendi. 3 gün boyunca devam eden kermesimize öğrencilerimiz büyük ilgi gösterdi. Her gün düzenli olarak gelip kermesimize yardımcı olan okul aile birliğimize de teşekkür ederiz. Kermesimizden elde edilen geliri bugün Yemen’e yardım olarak bağışladık.
Bu güzel sosyal yardımlaşma örneğini sergileyen tüm öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik eder, her şey için teşekkür ederiz.’dedi.
The post Soma AİHL,Yemen’e 7 bin TL bağışladı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz