İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma Bilsem’e kavuştu
Soma  Bilsem’e kavuştu

Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan’ın Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde yapılan girişimleri sonucu Soma’da Bilim Sanat Merkezi açılmasına karar verildi. Soma’da Bilim Sanat Merkezi öğrencilerini zor duruma sokan Akhisar’a taşınma derdine son verildi. Soma’da okuyan öğrencilerin ve velilerin uzun zamandır beklediği Bilim Sanat Merkezi’ne (BİLSEM) Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onayı verildi. Türkiye genelinde 5 […]

Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan’ın Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde yapılan girişimleri sonucu Soma’da Bilim Sanat Merkezi açılmasına karar verildi.

Soma’da Bilim Sanat Merkezi öğrencilerini zor duruma sokan Akhisar’a taşınma derdine son verildi. Soma’da okuyan öğrencilerin ve velilerin uzun zamandır beklediği Bilim Sanat Merkezi’ne (BİLSEM) Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onayı verildi. Türkiye genelinde 5 ilçenin talepte bulunduğu Bilsem için sadece Soma’ya onay çıktığı öğrenildi. Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan’nın yoğun görüşmeleri ve girişimleri sonucunda Soma Bilsem’ine kavuştu. Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan konu ile ilgili yaptığı açıklamasında ‘Soma ve Kırkağaç’tan yaklaşık 100 öğrenci haftanın belirli günleri Akhisar’da bulunan Bilim Sanat Merkezi’nde eğitim görmeye gidiyorlardı. Bazen derslerinden erken çıkıp Akhisar’a yetişmek zorunda kalıyor, okuldaki derslerinden geri kalıyorlardı. Böylelikle bu sorun ortadan kalkmış oldu. Soma ve Kırkağaç’a hitap edecek olan Bilim Sanat Merkezi’nin yeri olarak Turgutalp Mevkiinde bulunan eski Üftade yurdu gösterildi. Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanıp en kısa zamanda eğitim öğretim hizmetine başlatılacaktır. Soma BİLSEM ilçemize öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olsun’dedi.
The post Soma Bilsem’e kavuştu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz