İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma BIS Büyüyerek Gelişiyor
Soma BIS Büyüyerek Gelişiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma’nın Bölgesel Isıtma Sistemi’nden daha verimli faydalanabilmesi amacıyla çalışmalarını yürütüyor. Bu anlamda sistemin daha geliştirilebilmesi adına bir otomasyon firmasının sunumu dinleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Soma Bölgesel Isıtma Sistemi’nin Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözdesi projelerinden biri olduğunu vurguladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin dev yatırımıyla Soma Bölgesel Isıtma Sistemi ilçede binlerce […]

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma’nın Bölgesel Isıtma Sistemi’nden daha verimli faydalanabilmesi amacıyla çalışmalarını yürütüyor. Bu anlamda sistemin daha geliştirilebilmesi adına bir otomasyon firmasının sunumu dinleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Soma Bölgesel Isıtma Sistemi’nin Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözdesi projelerinden biri olduğunu vurguladı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin dev yatırımıyla Soma Bölgesel Isıtma Sistemi ilçede binlerce ev ve iş yerine ulaştı. İlçenin hava kalitesini yükseltmek ve daha fazla konutun ısınmasını sağlamak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi proje üzerine çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Soma’nın Bölgesel Isıtma Sistemi’nden daha verimli faydalanabilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu ve Soma Muhtarlık İşleri Sorumlusu Can Doğan Cansever’e bir otomasyon firması tarafından sunum yapıldı. Düzenlenen sunum hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu,” Bu çalışmalar doğrultusunda merkezi bireysel okuma, arızalara müdahale etme, sıcaklık değerlerinin ayarlanabilmesi gibi birçok alternatif sunuyorlar. Mevcut sisteme entegrasyonu konusunda bizleri bilgilendiriyorlar” dedi.
Amaç sistemi daha da geliştirmek
Bu önemli projeyi geliştirerek daha verimli hale getirmeyi amaçladıklarını belirten Gençoğlu,” Sistemi daha geliştirmenin amacındayız. 200 abone ile aldığımız Soma Bölgesel Isıtma Sistemleri bugün 10 binin üzerinde vatandaşımıza hizmet veriyor. Her şey Soma için. Türkiye’nin Avrupa’nın gözdesi olan bu projeyi daha geliştirebilme ve verimli hale getirebilmenin amacındayız” ifadelerinde bulundu.
The post Soma BIS Büyüyerek Gelişiyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz