İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma Güzelleşiyor
Soma Güzelleşiyor

Soma Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışması sonrası Soma’ güzelleşiyor. Soma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki parke ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Soma’ya bağlı merkez ve kırsal mahallelerde parke tamiri ve asfalt yama çalışması gerçekleştiren Belediye ekipleri vatandaşlara kolaylık sağlayan çalışmaları hızlı bir süreçte tamamlıyor. Çalışmaları yakında takip eden Soma Belediye […]

Soma Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışması sonrası Soma’ güzelleşiyor.

Soma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki parke ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Soma’ya bağlı merkez ve kırsal mahallelerde parke tamiri ve asfalt yama çalışması gerçekleştiren Belediye ekipleri vatandaşlara kolaylık sağlayan çalışmaları hızlı bir süreçte tamamlıyor.
Çalışmaları yakında takip eden Soma Belediye Başkanı Ali Tulup,’’ Vatandaşlarımızın daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla ekiplerimizi parke tamiri ve yama çalışmalarına yönlendirdik. Bu kapsamda ilçemiz mahalle yollarında sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini sağlayacak çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz Sokak su gideri ve oluk tamiratı, kilit parke taşı tamirat, kaldırım yapım çalışmaları ile Mahallelerimizi yenileyerek İlçemizi güzelleştiriyor.” dedi.
Fen İşleri ekipleri ilçe genelinde son 1 haftada gerçekleştirdiği yenileme çalışmaları kapsamında; İnönü Mahallesi Hürrem Sokak ve Sevinç Sokak’ta kilit parke taş tamiratı çalışmasını, 13 Eylül Mahallesi Göktürk Sokak’ta su gideri ve oluk tamiratı çalışmasını ve Koşturan Sokak’ta Kilit Parke Taşı Tamirat çalışmasını, Cumhuriyet Mahallesi Kütahya Sokak’ta ve Gül Bey Sokak’ta kilit parke taş tamiratı çalışmasını, Kurtuluş Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesinde ise kaldırım yapım çalışmasını tamamlayarak vatandaşların kullanımına sundu.
The post Soma Güzelleşiyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz