İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma Kitap okuyor
Soma Kitap okuyor

MANEP ‘ manisa her yerde okuyor’ projesi kapsamında Soma’da bir çok okulda okuma etkinlikleri düzenleniyor. Manisa Valiliği tarafından kitap okuma kültürünün gelişmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla başlatılan MANEP 2023 “Manisa Her Yerde Okuyor” projesi kapsamında Soma’da bir çok okulda okuma etkinlikleri düzenlenmeye başladı. Bazı okullarda her sınıfa kitaplık yaptırılarak, çocukların daha çok kitapla buluşmasını sağladı. Öğrenciler […]

MANEP ‘ manisa her yerde okuyor’ projesi kapsamında Soma’da bir çok okulda okuma etkinlikleri düzenleniyor.

Manisa Valiliği tarafından kitap okuma kültürünün gelişmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla başlatılan MANEP 2023 “Manisa Her Yerde Okuyor” projesi kapsamında Soma’da bir çok okulda okuma etkinlikleri düzenlenmeye başladı.
Bazı okullarda her sınıfa kitaplık yaptırılarak, çocukların daha çok kitapla buluşmasını sağladı. Öğrenciler sırasıyla kitapları evlerine götürüp, okumaya devam ediyorlar.
Ayrıca Okuma etkinliklerine katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Can, öğrenciler ile birlikte kitap okudu. Okumadan Geçen her gün, yitirilmiş bir gündür diyen Can ‘En güzel tavsiye, çocuklarımıza örnek olmaktır. Bizde İdareciler ve aileler olarak öğrencilerimize örnek olmalıyız. Bu kapsamda Öğrencilerimiz ile bir araya gelerek düzenlenen okuma etkinliklerine katılıyoruz. Okumak insanı daima geliştirir, sizlerde bol bol kitap okuyarak, çocuklarınıza en iyi örnek olabilirsiniz’dedi.
The post Soma Kitap okuyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz