İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

SOMA MYO’da ERASMUS ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
SOMA MYO’da ERASMUS ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Soma MYO’da Erasmus Öğrenim Hareketliliği ile ilgili öğrencilere ve öğretim elemanlarına yönelik bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Konferans salonunda gerçekleşen toplantıda Erasmus Koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi Ayla TEKİN tarafından öncelikle Erasmus programının tarihsel süreci ve bugünkü uygulamaları hakkında sunumların yapıldığı toplantıda öğrencilere,  Erasmus Programı dâhilinde yaptığı çalışmalar ve bu programdan şimdiye kadar faydalanan öğrenci ve personel sayıları hakkında […]

Soma MYO’da Erasmus Öğrenim Hareketliliği ile ilgili öğrencilere ve öğretim elemanlarına yönelik bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Konferans salonunda gerçekleşen toplantıda Erasmus Koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi Ayla TEKİN tarafından öncelikle Erasmus programının tarihsel süreci ve bugünkü uygulamaları hakkında sunumların yapıldığı toplantıda öğrencilere,  Erasmus Programı dâhilinde yaptığı çalışmalar ve bu programdan şimdiye kadar faydalanan öğrenci ve personel sayıları hakkında bilgiler verildi. Erasmus+ programının öğrencilere farklı bakış açıları kazandırmak açısından çok önemli bir deneyim sağlayacağını vurgulayan Ayla TEKİN; KA-103/AB Ülkeleri projesi ve KA-107/AB Dışı Ülkeler ve KA-108/Konsorsiyum projesi ülkeler ile Staj Hareketliliği faaliyetleri ile İş Yeri Uygulama Eğitimini yurtdışında gerçekleştirebileceklerini belirtti.
Erasmus ile ilgili en çok sorulan sorular üzerinden devam eden sunumda öğrencileri ne tür işlemlerin beklediği, faaliyetten önce ve sonra hangi belgeleri hazırlamaları gerektiği, yurt dışında karşılaşabilecekleri durumlar karşısında nasıl hareket edebilecekleri gibi konulardan bahsedildi. Toplantı, soru-cevap kısmının ardından sona erdi.
Toplantı Sonrası öğrenciler MCBÜ Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü, Erasmus Ofisi ve ESN CBU katkılarıyla üniversitemiz öğrencilerini bilgilendirmeyi amaçlayan, Erasmus hakkında öğrencilerin sorularına birebir cevap alabileceği “Erasmus+ Açık Kapı Günleri” etkinliği düzenlendi.
The post SOMA MYO’da ERASMUS ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz