İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma OSB’de arsa fiyatları belirlendi
Soma OSB’de  arsa fiyatları belirlendi

Manisa Valisi Ahmet Deniz’in başkanlığında Soma OSB Müteşebbis heyeti toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Arsa metrekare fiyatları belirlendi. Soma OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına katılmak için Soma’ya giden Vali Ahmet Deniz Soma Kaymakamlığına resmi işlemleri için gelen vatandaşlarla sohbet etti. Vali Deniz daha sonra Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan Soma OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına katıldı. Vali Ahmet Deniz’in Başkanlığında […]

Manisa Valisi Ahmet Deniz’in başkanlığında Soma OSB Müteşebbis heyeti toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Arsa metrekare fiyatları belirlendi.

Soma OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına katılmak için Soma’ya giden Vali Ahmet Deniz Soma Kaymakamlığına resmi işlemleri için gelen vatandaşlarla sohbet etti.
Vali Deniz daha sonra Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan Soma OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına katıldı.
Vali Ahmet Deniz’in Başkanlığında yapılan toplantıya, Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ve Soma OSB Müteşebbis Heyeti Üyeleri katıldı.
Toplantıda görüşülen konular arasında, Arsa tahsis prensipleri belirlendi. Yatırımcılara arsa tahsisine başlanmasına karar verildi. Altyapı projeleri tamamlandı. Doğalgaz ile ilgili başvuru yapıldı. Toplantıda ayrıca Arsa fiyatları ödeme şartları belirlendi. Metrekare fiyatı 95 TL olarak belirlendi. 6 ayda 1 ödeme 10 taksit, Arsa tahsisinden 1 yıl sonra ilk ödeme yapılacak. 48 fabrika arsası için başvurular başladı. Bazı firmaların gelip ön çalışma yaptığı gibi konular görüşüldü.
Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Vali Ahmet Deniz ve beraberindekiler Soma Organize Sanayi Bölgesi için arazi incelemesinde bulundu.
The post Soma OSB’de arsa fiyatları belirlendi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz