İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma TSO, Diyarbakır’da
Soma TSO, Diyarbakır’da

Soma Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır’da TOBB Akreditasyon Çalıştayına katıldı. 17-18-19 Ekim 2019 tarihleri arasında Diyarbakır’da ilk kez düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Çalıştayı, 269 Oda/Borsa Genel Sekreterleri ve Akreditasyon sorumlularını Diyarbakır’da bir araya getirdi. Çalıştaya, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Canan Copkıran ve Genel Sekreter Yardımcısı ve Akreditasyon sorumlusu […]

Soma Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır’da TOBB Akreditasyon Çalıştayına katıldı.

17-18-19 Ekim 2019 tarihleri arasında Diyarbakır’da ilk kez düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Çalıştayı, 269 Oda/Borsa Genel Sekreterleri ve Akreditasyon sorumlularını Diyarbakır’da bir araya getirdi.
Çalıştaya, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Canan Copkıran ve Genel Sekreter Yardımcısı ve Akreditasyon sorumlusu Fatih Dövücü katıldı.
Ev sahipliğini Diyarbakır Ticaret Borsası ve Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı çalıştayın açılış konuşmasını TOBB Yönetim Kurulu üyesi Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil yaptı.
Yeşil, açılış konuşmasında; “Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Kadim Kentimiz Diyarbakır’ımıza hoş geldiniz. Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yürütülen Akreditasyon sisteminin oda ve borsalarda kalite bilincinin yerleşmesine, yükselmesine ve iş dünyası nezdinde saygınlığının artmasına katkı sunmaktadır” dedi.
8 farklı konu başlığıyla gerçekleşen çalıştayın ikinci gününde TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu da katıldı. Hisarcıklıoğlu yaptığı konuşmada, Diyarbakır’ın manevi kültürün sağlam kalesi ve medeniyetler şehri olduğunu söyledi.
Akreditasyon konusunun önemine işaret eden Hisarcıklıoğlu, “Kendimizi devamlı yenilemek ve geliştirmek zorundayız. Kurumsal bir yapıya kavuşmalı, profesyonel şekilde çalışmalıyız. İşte akreditasyon sistemi bize bu konuda en iyi yol haritasıdır. TOBB yönetimi olarak bu işe verdiğimiz önemin bir göstergesi de sistemi ve kriterleri sürekli revize etmemiz. Daha objektif ve daha verimli olabilmek adına; denetimler, ziyaretler ve eğitimlere ayırdığımız kaynağı hep artırıyoruz. Sistemi devamlı geliştirip, daha iyi hale getiriyoruz” dedi.
Çalıştaya ilişkin açıklamasında, oda/borsaları birbirine yaklaştıran akreditasyon sisteminin üyeye hizmet noktasında kaliteyi artırmasına vurgu yapan Soma TSO Genel Sekreteri Canan Copkıran, “Öncelikle çok sayıda medeniyeti bir arada yaşatan ülkemizin çok kıymetli şehri Diyarbakır’da, diğer Oda/Borsa temsilcileri ile bir araya gelmekten memnuniyet duyduk. Özenle bizleri ağırlayan Diyarbakır Ticaret Borsası ve Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’na misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.
The post Soma TSO, Diyarbakır’da appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz