İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma TSO Üyeleri CNR EXPO Fuarında
Soma TSO Üyeleri CNR EXPO Fuarında

Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri İstanbul’da Bu yıl 17.si düzenlenen 2019 CNR EXPO Fuarına katıldı. Soma Ticaret ve Sanayi Odası, İstanbul Yeşilköy CNR EXPO’da gerçekleştirilen; Bayim Olur Musun Fuarı, Alüminyum Fuarı, Promosyon Fuarı ve Mücevherat Fuarı’na gezi düzenledi. Fuara Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Soma TSO Genç Girişimciler Kurulu […]

Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri İstanbul’da Bu yıl 17.si düzenlenen 2019 CNR EXPO Fuarına katıldı.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası, İstanbul Yeşilköy CNR EXPO’da gerçekleştirilen; Bayim Olur Musun Fuarı, Alüminyum Fuarı, Promosyon Fuarı ve Mücevherat Fuarı’na gezi düzenledi.
Fuara Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Soma TSO Genç Girişimciler Kurulu ve Oda üyeleri katıldı.
Soma TSO üyeleri, CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl 17’ncisi düzenlenen 200’den fazla markayla buluşturan Bayim Olur Musun Fuarıyla eş zamanlı gerçekleşen Alüminyum Fuarı, Promosyon ve Mücevherat Fuar’larını da ziyaret ettiler.
Küresel bir buluşma noktası olan fuarda Soma TSO üyeleri, markalaşmadan, pazarlamaya kadar kendi iş kollarında yenilikçi ve farklı fikirlerle geniş bir yelpazede fayda sağladılar.
Başkan Doğan fuar gezisine ilişkin, “Kadın Girişimcilerimizle gerçekleştirdiğimiz fuarın ardından Genç Girişimcilerimiz ve Oda üyelerimizle CNR EXPO fuarına katıldık. Çok verimli bir haftayı geride bıraktık. Her bir üyemiz ve girişimcilerimiz için faydalı fikirlerle fuardan ayrılıyoruz. Katılımcılara Odamıza güç kattıkları için teşekkür ederiz.” dedi.
The post Soma TSO Üyeleri CNR EXPO Fuarında appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz