İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma yatırımları görüşüldü
Soma yatırımları görüşüldü

Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, Manisa Heyeti ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, Manisa Heyeti ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Kasapoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi. Manisa heyeti olarak Manisa Valisi Ahmet […]

Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, Manisa Heyeti ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

Belediye Başkanı Ali Tulup, Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, Manisa Heyeti ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Kasapoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi.
Manisa heyeti olarak Manisa Valisi Ahmet Deniz, Manisa Milletvekilleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe belediye başkanları ve yetkililerle birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ziyaret edildi.
Soma’da ve Manisa’da yapılan, yapılması planlanan spor yatırımlarına ilişkin konuların görüşüldüğü ziyarette Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Manisa’ya yeni spor tesisleri kazandırmak ve mevcut tesisleri daha iyi hale getirmek için bir çok projeye imza attıklarını söyleyerek, Manisa’nın spor alanında daha başarılı noktalara gelmesi için her zaman destek olacağını ifade etti.
Vali Ahmet Deniz’de Manisa’nın spor alanında hazırladığı projelere verdiği destek sebebiyle Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti.
The post Soma yatırımları görüşüldü appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz