İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma Zafer Spor U15’te İl Birincisi oldu
Soma Zafer Spor U15’te İl Birincisi oldu

Türkiye Futbol Federasyonu 2018-2019 Amatör Futbol Sezonu U15 yerel Ligi sona erdi. Akhisar Yıldırımspor’u 4-1 mağlup eden Soma Zaferspor il birincisi oldu. Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu iş birliği ile organize edilen Türkiye Futbol Federasyonu 2018-2019 Amatör Futbol Sezonu U15 yerel Ligi’nde heyecan sona erdi. Manisa Gençlik ve Spor […]

Türkiye Futbol Federasyonu 2018-2019 Amatör Futbol Sezonu U15 yerel Ligi sona erdi. Akhisar Yıldırımspor’u 4-1 mağlup eden Soma Zaferspor il birincisi oldu.
Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu iş birliği ile organize edilen Türkiye Futbol Federasyonu 2018-2019 Amatör Futbol Sezonu U15 yerel Ligi’nde heyecan sona erdi.
Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu iş birliği ile organize edilen Türkiye Futbol Federasyonu 2018-2019 Amatör Futbol Sezonu U15 yerel Ligi’nde heyecan sona erdi. Manisa’yı Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazanan Akhisar Yıldırımspor ve Soma Zaferspor il birinciliği maçı için 8 Eylül Stadyumu’nda karşılaştılar. Maçı 4-1 kazanan Soma Zaferspor Manisa Şampiyonu oldu. İl birincisi olan Soma Zaferspor Manisa’yı Türkiye Şampiyonasında temsil edeceği ili seçme hakkını da kazanmış oldu. Akhisar Yıldırımspor ikinci, Salihlispor üçüncü, Yunusemre Belediyespor dördüncü oldu.
DERECEYE GİREN TAKIMLARA KUPA VE MADALYALARI TAKDİM EDİLDİ
Toplam da 21 takımın katıldığı turnuvada ilk 4’e giren takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi. Dereceye giren takımlara ödülleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Özcan Özen ve Okul Sporları Şube Müdürü Mustafa Buldu tarafından takdim edildi. Ödül töreninde Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı ve Saha Komiserleri Derneği Başkanı Cavit Şenbilgiç de yer aldı. Turnuvada şampiyon olan Soma Zaferspor ile ikinci olan Akhisar Yıldırımspor, ilimizi Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek.
The post Soma Zafer Spor U15’te İl Birincisi oldu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz