İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü
Soma’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü

Soma’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Soma Doğa Sporları Kulübü ve Soma Atlı Sporlar Kulübü, 50 metrelik Türk Bayrağı ile yürüyüş yaptı. Düzenlenen “19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü” kapsamında Öğretmenevi önünde toplanan yaklaşık 500 kişilik grup 50 metrelik Türk Bayrağı ile Hükümet Konağı önüne kadar yürüdü. Burada katılımcılar tarafından saygı duruşunda bulunulup, […]

Soma’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Soma Doğa Sporları Kulübü ve Soma Atlı Sporlar Kulübü, 50 metrelik Türk Bayrağı ile yürüyüş yaptı.
Düzenlenen “19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü” kapsamında Öğretmenevi önünde toplanan yaklaşık 500 kişilik grup 50 metrelik Türk Bayrağı ile Hükümet Konağı önüne kadar yürüdü. Burada katılımcılar tarafından saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı okundu. Soma Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi’nin de katıldığı yürüyüşte Soma Atlı Sporlar Kulübü üyeleri de atlarıyla yürüyüşe katıldı.
Soma Doğa Sporları Kulübü üyeleri yürüyüşe sahip çıkan olmadığını dile getirerek yaptıkları açıklamalarında ‘Soma’da artık Soma Doğa Sporları Kulübü ve Soma Atlı Sporlar Kulübü gibi çok değerli spor kulüpleri var. Milli mücadelemizin 100. Yılı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun, bu vatan bu günlere kolay gelmedi. (evde yatarak bayram kutlanmaz tüm kamuoyuna teşekkürlerimizi sunarız)’denildi.
The post Soma’da 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz