İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma’dan Gönül köprüsü
Soma’dan Gönül köprüsü

Soma Madenciler İlkokulu Çalışkan Arılar 2/B sınıfından Gaziantep Üçgöl İlkokulu ve Samsun Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulu’na gönül köprüsü projesi ile Soma tanıtıldı. Soma Madenciler İlkokulu Çalışkan Arılar 2/B sınıfı Yerli Malı haftasını farklı bir etkinlik ile kutladı. Öğretmenleri Ömer İşler öncülüğünde hazırlanan proje ile Soma’dan Gaziantep ve Samsun’a gönül köprüsü kuruldu. tanıttık. Proje koordinatörü […]

Soma Madenciler İlkokulu Çalışkan Arılar 2/B sınıfından Gaziantep Üçgöl İlkokulu ve Samsun Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulu’na gönül köprüsü projesi ile Soma tanıtıldı.

Soma Madenciler İlkokulu Çalışkan Arılar 2/B sınıfı Yerli Malı haftasını farklı bir etkinlik ile kutladı. Öğretmenleri Ömer İşler öncülüğünde hazırlanan proje ile Soma’dan Gaziantep ve Samsun’a gönül köprüsü kuruldu. tanıttık. Proje koordinatörü 2.B sınıf öğretmeni Ömer İşler tarafından yapılan çalışmada ‘Yerli malı haftası fikrinden yola çıkarak Soma’mızı tanıtmak istedik. Kömür diyarı Soma’dan Gaziantep ve Samsun’a gönül köprüsü kurduk. Gaziantep Üçgöl İlkokulu ve Samsun Şehit Tunç Fidaner İlkokulu öğrencilerine Soma’mızın yöresel ürünlerini hediye göndererek güzel şehrimizi tanıttık. Öğrencilerin hem mutlu olmalarını hem de kalıcı öğrenmeleri bizler için önemli. Bu proje ile bunu başardığımıza inanıyorum. Projenin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen başta Okul Müdürü Erdem Sevim, Müdür yardımcısı Hülya Güner ve tüm velilere gönülden teşekkür ederiz’ dedi.
The post Soma’dan Gönül köprüsü appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz