İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

SOMALILAR NEFES ALACAK
SOMALILAR NEFES ALACAK

Soma Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçe İşleri Müdürlüğünün ortak koordinasyonu ile yürütülen 48 bin m²lik Sevişler mesire alanı çalışmaları tüm hızıyla sürdürülüyor. Yaptığı ve yapacağı projelerle halkına daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan Soma Belediyesi, Fen İşleri ve Park Bahçe işleri Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar kapsamında Sevişler Mesire alanında çalışmalar hummalı bir şekilde devam […]

Soma Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçe İşleri Müdürlüğünün ortak koordinasyonu ile yürütülen 48 bin m²lik Sevişler mesire alanı çalışmaları tüm hızıyla sürdürülüyor.

Yaptığı ve yapacağı projelerle halkına daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan Soma Belediyesi, Fen İşleri ve Park Bahçe işleri Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar kapsamında Sevişler Mesire alanında çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor.

Soma Belediyesi vatandaşlarının, nefes alabilecekleri ve aileleri ile kaliteli vakit geçirebilecekleri ortamlar oluşturmaya devam ediyor.
Soma Belediyesi tarafından yapımı süren Sevişler Mesire alanında, tüm alanı çevreleyen yürüyüş yolu, 80 m²lik alana oturtulmuş 5’li spor aletleri, 450 m²lik çocuk oyun alanı içerisine 240 m² kaucuk zemin üzerine kurulu oyun grubu, 40 tanesi fiber çatılı olmak üzere toplam 80 adet piknik masası ve bu piknik masalarına ait özel barbeküler yer almaktadır. Bunun yanı sıra, ahşap otobüs durağı ve yine ahşaptan mescit ve tuvalet ile modern bir sosyal yaşam alanı ilçeye kazandırılıyor.
Yapılan çalışmalardan; çocuk oyun grubu, fitness ve sağlıklı yaşam aletleri, cep bankların aplikasyon ve zemin döşemeleri tamamlanmış olup tuvalet ve mescit yapımına başlanarak beton zeminleri ve ahşap kaplamaları tamamlandı. Bu çalışmalara ek olarak ekipler, mesire alanına bağlanan araç yollarının taş döşeme ve alan aydınlatma işlemlerini ve fiber çatılı piknik masalarının aplikasyon ve taş döşeme işlemlerini de tamamladılar. Alan içerisine yapılacak olan ahşap ve tesviye çalışmaları hızla devam etmekte. Mesire alanı çevresi tel çit ile çevrilip ahşap çit ve ahşap giriş takları tamamlandı.Çalışmaların tamamının kısa sürede bitirilip Somalı halkın kullanımına açılması planlanıyor.
The post SOMALILAR NEFES ALACAK appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz