İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma’ya 2 milyonluk yatırım
Soma’ya  2 milyonluk yatırım

Spor Toto tarafından Soma’ya yapılacak 2 milyonluk yatırımın protokolü imzalandı. Spor Toto tarafından Soma’ya yapılacak olan Halı Saha ve Kapalı Spor Salonu’nun protokolü Ankara’da imzalandı. Spor Toto Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan ve Belediye Başkanı Ali Tulup’un katılımı ile imzalanan protokol ile 2 milyonluk yatırım Soma’ya kazandırıldı. Ak Parti Manisa […]

Spor Toto tarafından Soma’ya yapılacak 2 milyonluk yatırımın protokolü imzalandı.
Spor Toto tarafından Soma’ya yapılacak olan Halı Saha ve Kapalı Spor Salonu’nun protokolü Ankara’da imzalandı. Spor Toto Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan ve Belediye Başkanı Ali Tulup’un katılımı ile imzalanan protokol ile 2 milyonluk yatırım Soma’ya kazandırıldı.
Ak Parti Manisa Milletvekili Av. Mehmet Ali Özkan’ın önceki günlerde Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoglu ile yapmış olduğu görüşmeler neticesinde ilçelerimizin eksiklerini dile getirmiş, Soma’nın acil olan ihtiyaçları ifade edilmişti. Sayın Bakanın talimatıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür yardımcısı Ömer Altunsoy Ekim ayı içinde Soma’ya gelerek yerinde incelemelerde bulundu. Yoğun çalışmaların ve temasların sonucunda Soma’ya yapılacak olan Kapalı spor Salonu ve Halı saha için Manisa Millevekili Mehmet Ali Özkan ve Soma Belediye Başkanı Ali Tulup Spor Toto Başkanlığında 2 milyon TL’lik yatırımın protokolünü imzaladı. Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi yanına yapılacak olan kapalı spor salonu ve Zafer Mahallesinde Soma Anadolu Lisesi bahçesine yapılacak olan halı sahanın hem öğrencilerin hemde Soma halkının faydalanabileceği bir tesis olarak Soma ilçemize kazandırılmış oldu. Tüm Halkımızın kullanımına açık olan bu tesislerin yapımı için Soma Belediyesi ile Spor Toto Başkanlığı arasında yapımının tamamını Spor Toto’nun üslendiği bu yatırımların protokol imzasına Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan ve Soma Belediye Başkanı Ali Tulup katıldı. Soma’ya kazandırılan bu önemli yatırımın tüm soma halkına hayırlı olmasını dileyen Mehmet Ali Özkan ilçemizin ihtiyaçlarının farkında olduklarını önümüzdeki dönemlerde yatırımların gerçekleşeceğini ve takipçisi olacaklarını ifade etti.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Ali Tulup ise ‘Manisa Milletvekilimiz Sn. Mehmet Ali Özkan ile birlikte görüşmeler sağladığımız Spor Toto Başkanlığı ile İlçemize kazandıracak olduğumuz Kapalı Spor Salonu ve Halı Saha Projeleri için Protokol imzalamasını gerçekleştirdik. Spor Toto Başkanlığı ve Belediyemizin Gerçekleştirdiği Protokol neticesinde 2 Milyon TL yatırım ile ilçemize Kapalı Spor Salonu ve Halı Saha yapıyoruz. Spor Toto Başkanı Sn. Bünyamin Bozgeyik’e destekleri için teşekkürlerimi sunuyor, ilçemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.’dedi.
The post Soma’ya 2 milyonluk yatırım appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz