İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Soma’ya Dev Transfer
Soma’ya  Dev Transfer

Bakıt Kerekulov Özel Medigün Hastanesinde. İzmir Emot mikro cerrahi hastanesinin önemli isimlerinden Opr. Dr. Bakıt Kerekulov’u sağlığın yeni adresi hekim kadrosuna transfer etti. Bakıt Kerekulov Soma’da Özel Medigün Hastanesinde. İzmir Emot mikro cerrahi hastanesinin önemli isimlerinden Opr. Dr. Bakıt Kerekulov’u sağlığın yeni adresi hekim kadrosuna transfer etti. Ortopedi- travmatoloji ve el mikro cerrahisi branşının başarılı […]

Bakıt Kerekulov Özel Medigün Hastanesinde. İzmir Emot mikro cerrahi hastanesinin önemli isimlerinden Opr. Dr. Bakıt Kerekulov’u sağlığın yeni adresi hekim kadrosuna transfer etti.
Bakıt Kerekulov Soma’da Özel Medigün Hastanesinde. İzmir Emot mikro cerrahi hastanesinin önemli isimlerinden Opr. Dr. Bakıt Kerekulov’u sağlığın yeni adresi hekim kadrosuna transfer etti. Ortopedi- travmatoloji ve el mikro cerrahisi branşının başarılı uzman hekimi olan Ege Bölgesi’nde branşında ün yapmış Bakıt Kerekulov artık Soma Özel Medigün Hastanesi’nde. Kadrosuna yeni dinamik hekimler ile güçlendiren Özel Medigün Hastanesi Ortopedi-travmatoloji ve el mikro cerrahisi branşını da Somaya kazandırmış oldu. Bölge halkının el mikro cerrahisi branşında da hizmet alabilmesi için önemli bir transferi daha Özel Medigün Hastanesi gerçekleştirmiş oldu.
Bakıt Kerekulov;
Kırgız devlet tıp akademisi çocuk ortopedi ve travmatoloji anabilim dalı, uzmanlık için Ege Üniversitesi tıp fakültesi, Ege Üniversitesi ortopedi ve travmatoloji kliniğinde 1 yıl el mikro cerrahisinde eğitim alan Kerekulov İzmir Emot mikro cerrahi hastanesinde 2 yıl görev yapmıştır. Randevu ve bilgi için 444 24 21 telefon bilgi be randevu alabilirsiniz.
The post Soma’ya Dev Transfer appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz