İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

‘Sözde değil, Özde Atatürkçüyüz’
‘Sözde değil, Özde Atatürkçüyüz’

Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, 10 Kasım’da yerel gazetelere yansıyan tepkiler üzerine basın açıklaması yaparak, Bizler sözde değil, Özde Attürkçüyüz’dedi. Yerel gazetelerimizin 12 Kasım 2019 tarihli haberlerinde CHP ve İyi Partisinin İlçe başkanlarının Ak Parti Manisa Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Özkan’ı, Kaymakam Beyi, Belediye Başkanımız Ali Tulup’u ve Ak Parti İlçe Başkanı […]

Ak Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy, 10 Kasım’da yerel gazetelere yansıyan tepkiler üzerine basın açıklaması yaparak, Bizler sözde değil, Özde Attürkçüyüz’dedi.

Yerel gazetelerimizin 12 Kasım 2019 tarihli haberlerinde CHP ve İyi Partisinin İlçe başkanlarının Ak Parti Manisa Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Özkan’ı, Kaymakam Beyi, Belediye Başkanımız Ali Tulup’u ve Ak Parti İlçe Başkanı olarak şahsımı hedef alan edep ve hayâ sınırlarını aşan açıklamalarını ‘aynaya bak da kendini gör’ misali olarak görüyorum. Tören esnasında varsa eğer eksiklik veya hata usulüne uygun bir şekilde tören amirine iletilir ve bundan sonraki törenlerde daha özenli davranılması için daha gayretli olunması istenebilir.
Fakat 10 Kasım’da Cengiz Topel Meydanında, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda anma töreni sonrası geleneklerimizde örneği olmayan bir uslup ve yüksek sesle tepki verilmesi, rahmetli Atatürk’ün manevi ruhunu incittiği kanaatindeyiz. Halbuki örf, adet ve geleneklerimizde vefat edenlerin defninde veya huzurunda sükût tesis edilir, bunu bile kavrayamayanların olduğunu gördük.
Atatürk sevgisi ve saygısı sadece 10 Kasım günü saat:09.05 geçe iki dakikalık saygı duruşunda bulunarak olunmaz beyler. Atatürk sevgisi yaşadığımız beldeye, ülkeye, millete hizmet etmekle olur. Bizler Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimize hizmet etmenin gayretinde olan birer neferiz. Bizler sözde değil, özde Atatürkçüyüz’dedi.
The post ‘Sözde değil, Özde Atatürkçüyüz’ appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz