İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Sponsor Soma Belediyesi
Sponsor Soma Belediyesi

Engelli bireylerin tekerlekli sandalyelerinin tamir bakım ve onarım masraflarının bir kısmının karşılanmasında Soma Belediyesi sponsor oldu. Engellilerin tekerlekli sandalyelerinin bakım ve onarımlarının Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yapılacağını ve tek eksiğin sponsor olduğunu Soma Karaelmas Gazetesi olarak dile getirmiştik. Soma Belediyesi engellilerin araçlarını götürüp getirme konusunda sponsor oldu. Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi […]

Engelli bireylerin tekerlekli sandalyelerinin tamir bakım ve onarım masraflarının bir kısmının karşılanmasında Soma Belediyesi sponsor oldu.

Engellilerin tekerlekli sandalyelerinin bakım ve onarımlarının Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yapılacağını ve tek eksiğin sponsor olduğunu Soma Karaelmas Gazetesi olarak dile getirmiştik. Soma Belediyesi engellilerin araçlarını götürüp getirme konusunda sponsor oldu.
Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi ve Soma Kent Konseyi Başkanı Mustafa Alioğlu Soma Bir Damla Ol Engelliler Derneğini ziyaret ederek engelliler ile bir araya geldi. Sorunları yerinde dinleyen Eşki, araçları götürüp getirme ve bir kısım masrafları karşılayabileceklerini ifade etti.
Soma Belediyesi Kent Konseyi Engelli Meclis Başkanı’ Mustafa Sağlık ‘Derneğimize ziyarete gelen isteklerimizi, sorunlarımızı dinleyen ve abimiz gibi bizim her zaman yanımızda olan Belediye Başkan Yardımcımız Abdullah Ekşi abimize ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bildiğiniz üzere Soma Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi tarafından araçlarımızın tamir bakımı olacaktı. Bu konuda sponsora ihtiyaç vardı. Belediyemiz bizlere araçlarımızı tamir bakım için okula götürüp getirme konusunda sponsor oldu. Ayrıca tamir bakım sırasında oluşan masraflarında bir kısmını karşılama konusunda sponsor oldu. Soma Kent Konseyi Başkanımız Mustafa Alioğlu ve dernek yönetimimizle yaptığımız toplantı Soma’da ki engelli kardeşlerimize hayırlı olsun İnşallah. Herkese çok teşekkür ederiz. Engelsiz bir Soma için çalışmaya devam ediyoruz’dedi.
The post Sponsor Soma Belediyesi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz