İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Sünnet şöleni ve Tasavvuf Müziği konseri
Sünnet şöleni ve Tasavvuf Müziği konseri

Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali 7.günü de dolu dolu sona erdi. Sünnet programı ile başlayan gün, Hafız Adem Bilgetay’dan Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tasavvuf Müziğinin eşsiz sesi Murat Belet konseri ile sona erdi. Soma Belediyesinin düzenlediği geleneksel 16. Kültür ve Sanat Festivali 7. günü de geride kaldı. Festivali’ kapsamında geleneksel toplu sünnet şöleni gerçekleştirildi. Soma […]

Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali 7.günü de dolu dolu sona erdi. Sünnet programı ile başlayan gün, Hafız Adem Bilgetay’dan Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tasavvuf Müziğinin eşsiz sesi Murat Belet konseri ile sona erdi.

Soma Belediyesinin düzenlediği geleneksel 16. Kültür ve Sanat Festivali 7. günü de geride kaldı. Festivali’ kapsamında geleneksel toplu sünnet şöleni gerçekleştirildi. Soma Şüheda mehter takımı vatandaşları coşturdu. Soma Belediyesi sünnet şölenine katılan vatandaşlara yemek ikramında bulundu. Şüheda mehter takımı eşliğinde sünnet çocukları, aileleri ve protokol mensupları kortej şeklinde 13 Eylül parkından Cengiz Topel Meydanına geldiler. Protokol mensupları sünnet olan çocuklara hediye takdim etti ve toplu fotoğraf alındı. Soma Şüheda mehter takımı Cengiz Topel Meydanında gösterilerini sergiledi.
Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ekşi Soma Şüheda mehter takımına çiçek ve plaket takdim etti.
Akabinde Kur’an-ı Kerim Tilaveti Hafız Adem Bilgetay tarafından gerçekleştirildi. Koordinasyon Müdürü Sabır Tuna Hafız Adem Bilgetay’a çiçek ve plaket takdim etti.
Cengiz Topel Meydanında daha sonra Tasavvuf Müziği konseri gerçekleştirildi. Murat Belet güzel bir konser vererek vatandaşlarımızı coşturdu. Koordinasyon Müdürü Sabır Tuna Murat Belet’e çiçek ve plaket takdim ederek Somalılar adına teşekkür etti.
The post Sünnet şöleni ve Tasavvuf Müziği konseri appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz