İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

TBV Anaokulu’nda Kültür Şöleni
TBV Anaokulu’nda Kültür Şöleni

Türk Böbrek Vakfı Anaokulu Yerli Malı Haftasını Türkiye’nin 7 bölgesinin ürünlerini ve kültürlerini sergileyerek kutladı. Türk Böbrek Vakfı Anaokulu’nda gerçekleştirilen Yerli Malı Haftasında farklı bir etkinlik düzenledi. Ülkemizin 7 ayrı bölgesinin ürünlerini ve kültürlerini sergileyen öğrenciler ve öğretmenler yöresel kıyafetler ile Yerli Malı Haftasını kültür şölenine dönüştürdü. Türk Böbrek Vakfı Anaokulu Müdürü Yasemin Karameşe ‘Tutum […]

Türk Böbrek Vakfı Anaokulu Yerli Malı Haftasını Türkiye’nin 7 bölgesinin ürünlerini ve kültürlerini sergileyerek kutladı.
Türk Böbrek Vakfı Anaokulu’nda gerçekleştirilen Yerli Malı Haftasında farklı bir etkinlik düzenledi. Ülkemizin 7 ayrı bölgesinin ürünlerini ve kültürlerini
sergileyen öğrenciler ve öğretmenler yöresel kıyafetler ile Yerli Malı Haftasını kültür şölenine dönüştürdü.
Türk Böbrek Vakfı Anaokulu Müdürü Yasemin Karameşe ‘Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası kapsamında ülkemizin 7 bölgesinin ürünleri sergilediğimiz stantlarımızı oluşturduk. Bütün çocuklarımıza ve velilerimize ülkemizde yetişen el emeği üretimi olan gerçek yerli malı ürünleri tanıttık. Aynı zamanda çocuklar o yörenin yöresel dans ve müziklerini öğrenip kıyafetlerini de giyerek somut olmayan kültürel miraslarımız hakkında da farkındalık sağladılar’ dedi.
Veliler ise ‘Öğretmen, veli ve öğrenci işbirliğiyle her sınıf bir bölgeyi tanıttı. Çocuklarımız bu sayede hem haftanın önemini daha iyi kavramış hem de tüm yöreler hakkında bilgi sahibi oldular’dediler.
The post TBV Anaokulu’nda Kültür Şöleni appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz