İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Tedaviyi Kitaplarda buldu
Tedaviyi Kitaplarda buldu

İşe giremediği için psikolojisi bozulan Engelli Emine Karaca, Psikolojisini kitap okuyarak düzeltti. 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Cengiz Topel Meydanında kitap okuyarak tedavi olduğunu söylemesi üzerine Kaymakam Ahmet Altıntaş tarafından evinde ziyaret edildi. Kitaplar ile kendi arasında duygusal bir bağ kurduğunu dile getiren Emine Karaca ‘ İşe giremediğim için bozulan prikolojime kitaplar iyi geliyor. Genelde […]

İşe giremediği için psikolojisi bozulan Engelli Emine Karaca, Psikolojisini kitap okuyarak düzeltti.

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Cengiz Topel Meydanında kitap okuyarak tedavi olduğunu söylemesi üzerine Kaymakam Ahmet Altıntaş tarafından evinde ziyaret edildi. Kitaplar ile kendi arasında duygusal bir bağ kurduğunu dile getiren Emine Karaca ‘ İşe giremediğim için bozulan prikolojime kitaplar iyi geliyor. Genelde psikoloji kitapları okuyorum. İnsanları ve olayları artık daha az kafama takar oldum. Kaymakam bey’e kitap okuduğumdan bahsedince çok mutlu oldu ve beni ziyaret etti. Bir isteğim var mı diye sorunca, iş istediğimi dile getirdim’dedi.
Kaymakam Ahmet Altıntaş ‘ Emine Karaca ile 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde sohbet etme fırsatımız oldu. Ayda 6 kitap okuduğunu dile getirince çok sevindim. Kitabın psikolojisine iyi geldiğini ve rahatladığını söyledi. Kendini özgürce ifade etmesi mutlu etti. Evinde kitapları ile ziyaret ettim. Kendine kitaplar ile ayrı bir dünya kurmuş. Kitaplar ile sosyal medya üzerinden arkadaşlıklar edinerek, birbirleri ile kitap alışverişinde bulunuyorlarmış. Bizden iş talebinde bulundu. Bizde bu konu ile ilgili gerekli çalışmaları yapacağız’dedi.
The post Tedaviyi Kitaplarda buldu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz