İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Tehdit, söz konusu değil
Tehdit, söz konusu değil

Belediye Başkanı Ali Tulup, ‘Torku tarafından tehdit edildiğim yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Böyle bir durum söz konusu değil’dedi. Belediye Başkanı Ali Tulup, Ben Belediye Başkanı olarak Soma’nın menfaatlerini gözetirim. Kimsenin avukatlığını yapmıyorum. Tehdit edildiğim yönünde sosyal medyada yer alan haberler gerçeği yansıtmıyor’dedi. Belediye Başkanı Ali Tulup Ankara dönüşü yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi; […]

Belediye Başkanı Ali Tulup, ‘Torku tarafından tehdit edildiğim yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Böyle bir durum söz konusu değil’dedi.

Belediye Başkanı Ali Tulup, Ben Belediye Başkanı olarak Soma’nın menfaatlerini gözetirim. Kimsenin avukatlığını yapmıyorum. Tehdit edildiğim yönünde sosyal medyada yer alan haberler gerçeği yansıtmıyor’dedi.
Belediye Başkanı Ali Tulup Ankara dönüşü yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi; ‘Soma Bir enerji ve maden kentidir. Biz Torku’nun avukatlığını yapmıyoruz. Soma’da yaşayan kişiler olarak bacanın takılmasına karşı değiliz. Termik Santralin kapatılması ile maden sektörünün zarar göreceğini, maden işletmelerinin işçi azaltmaya gideceği endişesi yaşıyoruz. Termik Santral kapatılırsa, Soma her anlamda etkilenecek bunları biz Bakan bey’e ilettik. Bölge Isıtma Sistemi olmadığı zaman ve şimdiki hava kirliliğini mukayese ettiğimizde yaz ve kış bir fark olmadığını gördük. Bu demek değil ki filtre takılmasın. Biz filtre takılsın ama santral de durmasın istiyoruz. Ayrıca Termik Santralden seracılık projesi de Manisa Valiliğimiz ile proje aşamasında. Tehdit edildiğim yönünde açıklamalar yer almış. Soma’nın menfaati için bir aradayız. Kimsenin beni tehdit etme gibi bir durumu söz konusu değildir. Ünite bazında filtre takılmasını tüm arkadaşlarımızla birlikte Bakan Bey’e ilettik.’dedi.
The post Tehdit, söz konusu değil appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz