İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Temel Eğitim ve Hareket Becerileri gelişiyor
Temel Eğitim ve Hareket  Becerileri gelişiyor

Türkiye Sportif Yetenek Taraması kapsamında Spora özgü temel eğitim ve hareket becerileri çalışmaları Borsa İstanbul Fen Lisesi Spor Salonunda devam ediyor. Türkiye Sportif Yetenek Taraması kapsamında Spora özgü temel eğitim ve hareket becerileri çalışmaları Borsa İstanbul Fen Lisesi Spor Salonunda devam ediyor. Soma İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünden yapılan açıklamada ‘Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve […]

Türkiye Sportif Yetenek Taraması kapsamında Spora özgü temel eğitim ve hareket becerileri çalışmaları Borsa İstanbul Fen Lisesi Spor Salonunda devam ediyor.

Türkiye Sportif Yetenek Taraması kapsamında Spora özgü temel eğitim ve hareket becerileri çalışmaları Borsa İstanbul Fen Lisesi Spor Salonunda devam ediyor. Soma İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünden yapılan açıklamada ‘Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendime Programı kapsamında 2. Grup 2. süreci kapsayan ”Spora Özgü temel Eğitim ve Hareket Becerileri” çalışmalarımız Antrenörümüz Sedat Börübars ve Spor Uzmanımız Rıfat Kahraman eşliğinde Borsa İstanbul Fen Lisesi Spor Salonunda tüm hızıyla devam ediyor’denildi.
The post Temel Eğitim ve Hareket Becerileri gelişiyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz