İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Temiz Soma için
Temiz Soma için

Temiz Bir Soma için Soma Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor. Soma Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kamuya açık alanlarda tazyikli suyla yıkama çalışmalarına devam ediyor. Belediyenin temizlik ekiplerince tazyikli suyla temizlenen sokak, caddeler ve pazaryerleri biriken toz, toprak ve çamurdan arındırılarak vatandaşlar için temiz ve sağlıklı yaşam alanları oluşturuluyor. Halkın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak […]

Temiz Bir Soma için Soma Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor.

Soma Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kamuya açık alanlarda tazyikli suyla yıkama çalışmalarına devam ediyor.
Belediyenin temizlik ekiplerince tazyikli suyla temizlenen sokak, caddeler ve pazaryerleri biriken toz, toprak ve çamurdan arındırılarak vatandaşlar için temiz ve sağlıklı yaşam alanları oluşturuluyor.
Halkın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak temizliğe önem gösteren Soma Belediyesi, bu kapsamda sokakların daha temiz ve hijyenik olmasını sağlıyor. Böylece yol kenarları ve kanallarda biriken çamur nedeniyle çevreye yayılan kokuların önüne geçilerek rahatsız edici unsurlarda bertaraf oluyor.
“Amacımız halkımızın daha temiz yollarda yürümesidir.“
Vatandaşların sağlığını düşünerek çevre ve temizlik konusunda duyarlı davranan Soma Belediyesi Sanayi Sitesi, Huzur Evi, Pazar Pazarı, İstasyon Pazaryeri, Tavşanlı Caddesi, General Emin Sezgin Caddesi, Belediye Spor Kompleksi ve Şifa Sokak’ta bulunan parkda kaldırımlarla beraber tazyikli su ile yıkama ve temizleme çalışması gerçekleştirdi.
Yıkama çalışmaları sırasından belediye ekiplerine teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, belirli aralıklarla yapılan bu çalışmayı takdir ettiler. Çalışmalar sırasında herhangi bir kazaya mahal vermemek ve kimsenin mağdur olmaması için zabıta ekipleri de trafik kontrolünü sağlayarak önlem aldı.
The post Temiz Soma için appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz