İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Ticaret Odası müteahhitleri bilgilendirdi
Ticaret Odası müteahhitleri bilgilendirdi

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yapı müteahhitlerinin sınıflandırılması ve kayıtların tutulması hakkında yönetmelik ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. Soma Ticaret ve Sanayi Odasının talebi ile Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından ‘Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Mevzuat Değişikliği’ konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis […]

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yapı müteahhitlerinin sınıflandırılması ve kayıtların tutulması hakkında yönetmelik ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Soma Ticaret ve Sanayi Odasının talebi ile Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından ‘Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Mevzuat Değişikliği’ konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Toplantıya Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Yılmaz Analı ve Disiplin Kurulu Başkanı Mahir Sönmez katıldı.
Soma Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ev sahipliğinde, Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda, Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Günay Özcan’ın da aralarında bulunduğu İl Müdür Yardımcısı Öztürk Curka, İl Müdürlüğü yetkilileri Makine Mühendisi Berrin Kaçan, İnşaat Teknikeri Vedat Aydoğan ve İnşaat Mühendisi Adem Kırmızı tarafından, müteahhit ve inşaat firması çalışanlarına yönetmelik hakkında bilgi verildi.
Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, İl Müdürü Günay Özcan’a verdikleri bilgiler için ve sunumlarından dolayı teşekkürlerini iletti.
Müdür Özcan, misafirperverliklerinden dolayı Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan’a teşekkürlerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi.
The post Ticaret Odası müteahhitleri bilgilendirdi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz