İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

TÜGVA artık Soma’da
TÜGVA artık Soma’da

Türkiye’nin en büyük gençlik hareketi olan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA”nın Soma İlçe Temsilciliği açıldı. Türkiye Gençlik Vakfı, dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfı (TÜGVA) Soma’da açıldı. Fatih Başkırık’ın Soma İlçe Temsilcisi olarak atanmasının ardından TÜGVA […]

Türkiye’nin en büyük gençlik hareketi olan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA”nın Soma İlçe Temsilciliği açıldı.
Türkiye Gençlik Vakfı, dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfı (TÜGVA) Soma’da açıldı.
Fatih Başkırık’ın Soma İlçe Temsilcisi olarak atanmasının ardından TÜGVA Manisa İl Temsilcisi İbrahim Çelik, İl Teşkilat Koordinatörü Adem Kuşçu, Soma İlçe Temsilcisi Fatijh Başkırık ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Soma’da bir takım ziyaretlerde bulundular.
Yapılan protokol ziyaretleri kapsamında Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Can, Soma Müftülüğü Şube Müdürü M. Fatih Yavaş’ı makamlarında ziyaret ederek Soma’da yapılacak olan gençlik çalışmaları hakkında istişarelerde bulundular.
Oldukça Samimi bir ortamda geçen ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan İl Temsilcisi Çelik ‘ Vakfın Soma Temsilciliğinin açılmasının ardından, Soma gençliğinin ihtiyaç duyacağı her türlü eğitim, spor, gezi, sosyal ve kültürel faaliyetlerini vakfımızda bulabileceklerini söyleyerek Soma Gençliğini, TÜGVA’ya davet etti.
The post TÜGVA artık Soma’da appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz