İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Turgutalp’te önlem alındı
Turgutalp’te önlem alındı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma’nın Turgutalp Mahallesi’nde dere temizlik çalışması gerçekleştirerek, kış aylarında yaşanabilecek olası dere taşkınları için önlem aldı. Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde dere yatakları ve yakınlarında kurulan yerleşim yerlerini daha güvenli hale getirmek amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ, Soma ilçesine bağlı Turgutalp Mahallesi’nde dere temizlik çalışması gerçekleştirdi. […]

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma’nın Turgutalp Mahallesi’nde dere temizlik çalışması gerçekleştirerek, kış aylarında yaşanabilecek olası dere taşkınları için önlem aldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde dere yatakları ve yakınlarında kurulan yerleşim yerlerini daha güvenli hale getirmek amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ, Soma ilçesine bağlı Turgutalp Mahallesi’nde dere temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışma kısa süre içerisinde tamamlanarak, özellikle kış aylarında bölge sakinleri için tehlike arz edebilen taşkın riski ortadan kaldırıldı.
“Hizmetin devamını bekliyoruz”
Turgutalp Mahalle Muhtarı Gülay Erdal, “Mahallemizin içerisinden geçen derede çok fazla bitki ve kalıntı mevcuttu. MASKİ tarafından burada bir çalışma yapıldı. Bizim için faydalı bir çalışma oldu. Elbette ki hizmetin devamını da bekliyoruz. Aynı zamanda bölgede ilaçlama yapan ekipleri de çok rahatlatan bir iş bu. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
The post Turgutalp’te önlem alındı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz