İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Uyuşturucu operasyonunda 9 kişi tutuklandı
Uyuşturucu operasyonunda  9 kişi tutuklandı

Soma’da uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 7 kişiden 5’i tutuklandı. Operasyon kapsamında tutuklu sayısı ise 9’a çıktı. Soma Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen, Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ve Soma Asayiş şube müdürlüklerinden ekiplerin yaptığı 3 aylık takip sonucu, uyuşturucu madde ticareti yaptığı öne sürülerek salı günü gözaltına alınan şüphelilerden, T.T., M.S.Ş., H.U., M.K. ve M.A. […]

Soma’da uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 7 kişiden 5’i tutuklandı. Operasyon kapsamında tutuklu sayısı ise 9’a çıktı. Soma Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen, Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ve Soma Asayiş şube müdürlüklerinden ekiplerin yaptığı 3 aylık takip sonucu, uyuşturucu madde ticareti yaptığı öne sürülerek salı günü gözaltına alınan şüphelilerden, T.T., M.S.Ş., H.U., M.K. ve M.A. çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer iki şüpheli ise adli kontrol şartı ile serbest kaldı. Aynı soruşturma kapsamında, bir kişinin başka suçtan cezaevinde olduğu, geçen hafta da 3 kişinin tutuklandığı böylece toplam tutuklu sayısının 9 olduğu öğrenildi.

Olay Soma Cumhuriyet Başsavcılığınca uyuşturucu madde satıcılarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında Manisa, Soma, İzmir ve Bergama’daki adreslerde ikamet eden 8 kişi hakkında yakalama kararı verilmiş, 7 şüpheli gözaltına alınmış, bir şüphelinin ise başka bir suçtan cezaevinde tutuklu bulunduğu belirlenmişti.
The post Uyuşturucu operasyonunda 9 kişi tutuklandı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz