İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Vali Deniz Soma’da İncelemelerde Bulundu
Vali Deniz Soma’da İncelemelerde Bulundu

Vali Ahmet Deniz Soma’da gün boyunca yaptığı ziyaretler sırasında Soma Halk Eğitim Merkez Müdürlüğünü ziyaret ederek burada eğitim gören dikiş kursiyerleriyle görüştü. Eğitimin yaşının olmadığını belirten Vali Deniz kursiyerlere başarılar diledi. Konya Şeker Soma Termik Santraline de giden Vali Deniz, AR-GE ve tesisler hakkında yetkililerden bilgi alarak çalışmalarında başarılar diledi. Burada, yapılması düşünülen termal sera […]

Vali Ahmet Deniz Soma’da gün boyunca yaptığı ziyaretler sırasında Soma Halk Eğitim Merkez Müdürlüğünü ziyaret ederek burada eğitim gören dikiş kursiyerleriyle görüştü. Eğitimin yaşının olmadığını belirten Vali Deniz kursiyerlere başarılar diledi.
Konya Şeker Soma Termik Santraline de giden Vali Deniz, AR-GE ve tesisler hakkında yetkililerden bilgi alarak çalışmalarında başarılar diledi. Burada, yapılması düşünülen termal sera ile ilgili konular değerlendirildi.
Vali Deniz Nakliyecileri Dinledi
Vali Deniz daha sonra beraberindekilerle birlikte Soma Nakliyeciler Kooperatifine geçti. Burada kooperatif başkanı Mehmet Yağcı ve kooperatif üyeleriyle sohbet eden Vali Deniz sorunlarını dinleyerek birlikte çay içti.
Gençlik Merkezi İnşaatında İnceleme
Vali Deniz Gençlik Merkezi inşaatında da inceleme yaptı. Vali Deniz’e Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk inşaatın durumu hakkında bilgi verdi.
Vali Deniz ayrıca Muzaffer Ecemiş Spor Kompleksini de inceledi. Vali Deniz, onarım ihtiyacı bulunan spor salonunun bir an önce hizmete açılması için gerekenleri yakından takip edeceğini söyledi.
Soma Belediyespor tesislerinde inceleme
Vali Deniz, Soma programı kapsamında Soma Belediyespor tesislerinde inceleme yaptı. Tesisleri beğenen Vali Deniz buradan Türk sporuna önemli sporcular yetişmesini diledi.
Vali Deniz Tarihi Hıdırağa ve Damgacı Camiini İnceledi
İnceleme programı kapsamında Hıdırağa Camiini de gezen Vali Deniz, caminin ülkemizin ender güzellikteki camilerinden biri olduğunu belirtti. Vali Deniz Soma’nın tarihi değerlerinden Damgacı Camiini de inceledi. Camide ihtiyaç duyulan restorasyon çalışmalarının en kısa sürede başlatılacağını bildirdi.
The post Vali Deniz Soma’da İncelemelerde Bulundu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz