İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Vali Deniz, Soma’da Öğrencilerle Buluştu
Vali Deniz, Soma’da Öğrencilerle Buluştu

Vali Ahmet Deniz, Soma ilçe programı kapsamında Borsa İstanbul Fen Lisesini ziyaret ederek okul bahçesindeki yurt inşaatında incelemelerde bulundu. Borsa İstanbul Fen Lisesinde sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Vali Deniz geleceğimiz olan öğrencilerin kendilerini en iyi şekilde yetiştirmelerini istedi. Okul idarecileri ile de toplantı yapan Vali Deniz, yurt inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. İncelemeleri […]

Vali Ahmet Deniz, Soma ilçe programı kapsamında Borsa İstanbul Fen Lisesini ziyaret ederek okul bahçesindeki yurt inşaatında incelemelerde bulundu.
Borsa İstanbul Fen Lisesinde sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Vali Deniz geleceğimiz olan öğrencilerin kendilerini en iyi şekilde yetiştirmelerini istedi.
Okul idarecileri ile de toplantı yapan Vali Deniz, yurt inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. İncelemeleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin de hazır bulundu.
Kodlama Atölyesini Ziyaret
Soma Maden İş Halk Eğitim Merkezinde oluşturulan Kodlama Atölyesini de ziyaret eden Vali Deniz, atölyede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı ve çocukların eserlerini inceledi. Öğretmenleri ve çocukları tebrik eden Vali Deniz, ülkemizin teknolojiyi iyi kullanan, bilgi ve beceriyle donanan gençlere ihtiyacı olduğunu belirterek geleceğimizi emanet edeceğimiz çocukların kendilerini çok iyi yetiştirmelerini isteyerek derslerinde başarılar diledi.
The post Vali Deniz, Soma’da Öğrencilerle Buluştu appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz