İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Yaya güvenliği nöbetçisiyiz
Yaya güvenliği nöbetçisiyiz

İçişleri Bakanlığından ülke genelinde eş zamanlı olarak “Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz” kampanyasıyla trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacı ile 4 yol mevkiinde uygulama yapıldı. İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, yarın ülke genelinde eş zamanlı olarak “Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz” kampanyasıyla trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacı ile Soma 4 yol mevkiinde Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup […]

İçişleri Bakanlığından ülke genelinde eş zamanlı olarak “Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz” kampanyasıyla trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacı ile 4 yol mevkiinde uygulama yapıldı.

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, yarın ülke genelinde eş zamanlı olarak “Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz” kampanyasıyla trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacı ile Soma 4 yol mevkiinde Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Ali Tulup ve Emniyet Müdürü Umut Er’in katılımı ile uygulama yapıldı.
Trafik ekipleri tarafından yaya geçitlerinden geçen araç sürücüleri ‘Öncelik hayatın Öncelik Yayanın’kampanyası hakkında bilgilendirildi.
Basın mensuplarına yapılan çalışma ile ilgili bigi veren Emniyet Müdürü Umut Er’
İçişleri Bakanlığı trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacıyla 20 bin yaya geçidinde 200 bin kolluk görevlisinin ikişer saat yaya nöbeti tutacağı duyuruldu. Bizlerde bu kapsamda Trafikte yaya bilincinin oluşturulması için 4 yol mevkiinde uygulama yapıyoruz. Yaya önceliği projemiz kapsamında Okul çocuklarımızı ve araç sürücülerimizi bilgilendirmemiz gerekiyor. Valimizin talimatları doğrultusunda sık sık uyarı ve bilgilendirmeler yapılıyor ve yapılmaya da devam ediyor. Sürücülerimiz dikkatli ve duyarlılar, ancak bilinci arttırmak için bu uygulamayı yapıyoruz. Farkındalık yaratarak önceliğin yaya da olduğunu gösteriyoruz. Bugün burada yapılan uygulama ile vatandaşımız ve polisimizin bir bütün olduğunu, yaya güvenliği, trafik güvenliği ve hayatın önceliğinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiş olduk. Uygulama sırasında bizlere destek veren Kaymakamımız Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanımız Ali Tulup, Aile ve Sosyal Politikalar Soma İlçe Müdürlüğü ve kurum amirlerimize teşekkür ediyoruz’dedi.
The post Yaya güvenliği nöbetçisiyiz appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz