İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Yeni doğan sevkleri azalacak
Yeni doğan  sevkleri azalacak

Soma Devlet hastanesinde yeni doğan yoğun bakım ünitesinin kapasitesinin arttırılması ile birlikte, deneyimli Yeni doğan ekibi ile doğum sonrası sağlık tedavi ve takibi yapılarak yeni doğan sevklerinin azalacağı belirtildi. Soma Devlet Hastanesi 1. Seviye Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinin 4(dört) olan yatak kapasitesini 7 (yedi)ye çıkarttı. İl Sağlık Müdürlüğü Yeni Doğan Yoğun Bakım Değerlendirme ve tescil […]

Soma Devlet hastanesinde yeni doğan yoğun bakım ünitesinin kapasitesinin arttırılması ile birlikte, deneyimli Yeni doğan ekibi ile doğum sonrası sağlık tedavi ve takibi yapılarak yeni doğan sevklerinin azalacağı belirtildi.

Soma Devlet Hastanesi 1. Seviye Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinin 4(dört) olan yatak kapasitesini 7 (yedi)ye çıkarttı.
İl Sağlık Müdürlüğü Yeni Doğan Yoğun Bakım Değerlendirme ve tescil biriminin 04 Aralık 2019 tarihinde yaptığı değerlendirme sonrası geçici tescil işlemleri tamamlanan ve yatak kapasitesi 6 Kuvöz ve 1 radyan ısıtıcılı yatak ile 7 yatağa çıkartılmıştır.
Hastane Baştabibi Uzm.Dr.Ali Osman Çağlayan yaptığı açıklamada; “2018 yılı 18 Ocak tarihinde 4 yatak kapasiteli olarak tescil işlemleri tamamlana ve 01 Şubat 2018 tarihinden bugüne 4 küvöz ile hizmet veren yenidoğan yoğun bakım ünitemizin kapasitesini 7(yedi) yatağa yükseltmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlarımızın liderliğinde, deneyimli yeni doğan ekibimizle servisimizde daha fazla bebeğin doğum sonrası sağlık problemlerinde tedavi ve takibini yapabileceğiz ve böylece yeni doğan sevklerimizin azalacağını ümit ediyorum.” dedi.
Çağlayan “Yenilenen teknolojik donanımı ile de modern hizmet yapısına kavuşan 1.Seviye Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemizin Soma’mıza hayırlı olmasını diliyorum, emeği geçen hastane yönetimi ve tüm çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum, bir sonra ki hedefimiz yeni doğan yoğun bakım ünitemizi 2. seviye yenidoğan yoğun bakım ünitesine dönüştürmek olacaktır, kapasitenin arttırılması sürecinde destekleri nedeniyle sayın vekilimiz Mehmet Ali Özkan’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
The post Yeni doğan sevkleri azalacak appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz