İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Yeni kitabını Hediye etti
Yeni kitabını Hediye etti

Siyasi Parti Temsilcilerine ‘Soma’nın İdari ve Siyasi Tarihi’ adlı kitap hediye edildi. Soma Belediye Encümen Toplantı Salonunda Eski Belediye Başkanı İsmail Ergün tarafından hazırlanan ‘Soma’nın İdari ve Siyasi Tarihi’ adlı kitabı Siyasi parti temsilcilerine hediye edildi. Soma’da bulunan tüm siyasi parti temsilcilerinin katılımı ile yapılan programda kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Tulup, ‘Ergün, […]

Siyasi Parti Temsilcilerine ‘Soma’nın İdari ve Siyasi Tarihi’ adlı kitap hediye edildi.

Soma Belediye Encümen Toplantı Salonunda Eski Belediye Başkanı İsmail Ergün tarafından hazırlanan ‘Soma’nın İdari ve Siyasi Tarihi’ adlı kitabı Siyasi parti temsilcilerine hediye edildi.
Soma’da bulunan tüm siyasi parti temsilcilerinin katılımı ile yapılan programda kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Tulup, ‘Ergün, Benim siyasete girmeme vesile olan bir arkadaşımdır. Onun böyle büyük ve önemli bir çalışmada bulunması beni oldukça memnun etmiştir’dedi.
Ergün ise ‘Yaklaşık 4 seneden beri Soma’nın çeşitli içeriklerini kapsayan kitaplar için çalışmaya başlamıştım. Belediye Başkanı iken 1992 yılında Soma’nın 2 ciltlik kitabını çıkarmıştık. Üzerinden 20 yıl geçti ve gün geçtikçe daha taze bilgiler gelmeye başladı. Bu 2 ciltlik kitabın açılımını yapmak istedik. 3 kitabı çıkardık, 2 kitap daha çıkaracak. 5 kitap tamamlanmış olacak. Halis Adıbelli ve Sercan Okur kardeşimin büyük katkısı oldu. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum’dedi.
İlçe Başkanları, İsmail Ergün’e teşekkür ettiler.
The post Yeni kitabını Hediye etti appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz